Power Boost X59 fan sesi çok çıkıyor

PC'yi ocak ayında toplamıştım direk resim olarak paylaştım içindekileri. Bu dediğiniz 2 kasa ile uyum sorunu yaşamam değil mi, ayrıca 2sinden hangisi daha iyidir fiyatları nerdeyse aynı? Bir de kendim düzgün şekilde montajlama yapabillir miyim video falan izleyerek orada sorun yaşar mıyım? Kasa sorunu çözecekse dediğiniz gibi kasa alıp bu kasayı Letgo'dan falan satarım artık
Montajlamada zorlanmazsınız video izleyerek rahatlıkla yaparsınız eğer yapamazsanız bilen birinden yardım alırsınız.

Hayır yaşamazsınız. İkisi de aynı kasa sadece fanların rengi farklı ben şahsen MAG100R tercih ederim. Ayrıca basit şekilde montajlarsınız kasa mükemmel.
Umarım dediğiniz gibi olur. İlk aldığımda neyse idare ederim demiştim ama idare edilecek gibi değil 😀 kafa kalmıyor insanda noctua fanlardan alıcaktım toplamda 500-600lira verip o duruma getirdi beni . Ekran kartımın markası çok iyi değil umarım sıcaklıkda vs... sorun yaşamadan sorunu çözmüş olurum teşekkür ederim yardımlarınız için

PC'yi ocak ayında toplamıştım direk resim olarak paylaştım içindekileri. Bu dediğiniz 2 kasa ile uyum sorunu yaşamam değil mi, ayrıca 2sinden hangisi daha iyidir fiyatları nerdeyse aynı? Bir de kendim düzgün şekilde montajlama yapabillir miyim video falan izleyerek orada sorun yaşar mıyım? Kasa sorunu çözecekse dediğiniz gibi kasa alıp bu kasayı Letgo'dan falan satarım artık
Ayrica CPU sıcaklığınızın yüksek olmasi stok fanla alakalı da olabilir. 3600'ün stok fanı yetersiz kalıyor diye biliyorum.

Umarım dediğiniz gibi olur. İlk aldığımda neyse idare ederim demiştim ama idare edilecek gibi değil 😀. Ekran kartımın markası çok iyi değil umarım sıcaklıkda vs... Sorun yaşamadan sorunu çözmüş olurum teşekkür ederim yardımlarınız için.

Merak etmeyin bu kasa bu fiyata alabileceklerinizin en üst seviyelerinden. Hava akışı mükemmel. Bana değil foruma güvenebilirsiniz. 😀

Peki normal demek için cpu'dan kaç derece almamız lazım ? artic duo 34 öneriyorlardı onun içinde 2sini beraber alabilirim kötüyse cpu sıcaklığım.
Hocam soğutucular hakkında bilgim yok fakat stok soğutucunuzun yetersiz olduğunu biliyorum. Bunun hakkında bir konu açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı