Power fan dönmüyor

Bzdmsamet

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımda Power çalışmıyordu görüntüde vermiyordu. Ben de arkadaşın Power'i taktım bu sefer görüntü verdi ancak fan çalışmadı. Ben de tedirgin oldum bu durumdan ve kullanmadım tadilata gönderdim. Bugün aradılar ve RAM slotunda sorun olduğunu onu düzelttiklerini ve bilgisayarın çalışır olduğunu söylediler ayrıyeten 2 GB RAM'imi bozuk diye çıkarıp üstüne 200 TL maliyet çıkarttılar. Ancak benim bilgisayarım zaten çalışıyordu RAM slotunda sorun olsa sizce de hiç çalışmaz mıydı? 4 GB RAM'i okuyordu bilgisayarım. Şimdi yine fan çalışmıyor yani benim asıl çözülmesini istediğim olay çözülmemiş hiç hesapta olmayan güya sorun olan şey çözülmüş. Şimdi Power'imin değişmesi lazımmış. Sizce tüketici hakem heyetine başvurmalı mıyım? Sizlerden ricam yardımcı olun.

Hocam bilgisayarda yanlış anlamadıysam 2x2 RAM vardı ve bu RAM'lerden biri bozuksa veya slot bozuksa çalışmaya devam edebilir fakat RAM miktarı 2 GB olur. Bilgisayar çalışırkan kaç GB RAM olduğuna bakmış mıydınız?

Mahalle bilgisayarcısına götürüp de ağlamayın. Bunların hepsi böyle! Sizi soymak için bahane yaratıyorlar. RAM ile Power fanının ne alakası var. Cahilliğinizden faydalanıp, sizi soymak niyetindeler. Kurumsal firmalara götürmemekle hata etmişsiniz. Tüketici mahkemesi ile siz zararlı çıkarsınız. Geçmiş olsun...

Hocam bilgisayarda yanlış anlamadıysam 2x2 RAM vardı ve bu RAM'lerden biri bozuksa veya slot bozuksa çalışmaya devam edebilir fakat RAM miktarı 2 GB olur. Bilgisayar çalışırkan kaç GB RAM olduğuna bakmış mıydınız?

Evet tadilata gitmeden önce 2x2'den 4 GB'lik RAM'im okunuyordu sağlamdı yani öyle olmasa hiç çalışmaz değil mi?

Mahalle bilgisayarcısına götürüp de ağlamayın. Bunların hepsi böyle! Sizi soymak için bahane yaratıyorlar. RAM ile Power fanının ne alakası var. Cahilliğinizden faydalanıp, sizi soymak niyetindeler. Kurumsal firmalara götürmemekle hata etmişsiniz. Tüketici mahkemesi ile siz zararlı çıkarsınız. Geçmiş olsun...

Hocam mahalle bilgisayarcısı değil çevremde yakın tadilar yeri yok vasıtamda yok mecbur babama verdim o da arkadaşı diye oraya vermiş zaten ne oluyorsa bu arkadaştan akrabadan oluyor. Anlamadığım gerçekten RAM slotunda arıza olabilir mi? Olsa bile o durumda çalışır mıydı bilgisayar? Çünkü ben vermeden önce durum böyleydi sadece fan çalışmıyordu şimdi Power masrafı çıkarttılar bir de.

Power da sağlam büyük ihtimalle, fanını değiştirip yenisi diye size geri satacaklar. Babanızın dostu diye kurumsal bir firma mı oldu? Bildiğin dolandırıcının teki işte.

Power da sağlam büyük ihtimalle, fanını değiştirip yenisi diye size geri satacaklar. Babanızın dostu diye kurumsal bir firma mı oldu? Bildiğin dolandırıcının teki işte.

Power'in fanı çalışmıyor yeni fan taktığımda da ekran vermiyor ancak fanı çalıştırıyor onda bir sıkıntı olabilir ancak bunu en başta çözmeleri için gönderdim zaten hiç ortada olmayan RAM sorunu çıkarttılar bana.

Merhaba tekrardan bugün 350W Power buldum bir arkadaştan taktım taktığımda ekran gelmedi RAM'i çıkarıp taktım geldi bir de şu bozuk olan RAM'i denedim çalışıyor mu diye ve inanamadım çalışıyor mu gerçekten size sormak istiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG-20220922-WA0009.jpeg
    IMG-20220922-WA0009.jpeg
    74,6 KB · Görüntüleme: 13
  • 1663868410616.png
    1663868410616.png
    470,8 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı