Power Saving Mode Hatası

Resul Çukurr

Centipat
Bilgisayarin termal macunu bitmisti, gidip aldim ve hem ekran kartina hem de islemciye surdum, biraz da tozunu aldim, temizledim falan. Sonra taktik, topladim her seyini, sonuc bu. Cildiracağım, hata videoda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi iyi dinle ekran kartını ram'i hdd kasadaki tüm bağlantıları sök, ekran kartsız tüm bileşenleri tak görüntüyü onboard'dan ver ne kadar çalışacak bir bakalım, ayrıca bios' ekranında ne kadar durabiliyorsun.

Bilgisayarin termal macunu bitmisti, gidip aldim ve hem ekran kartina hem de islemciye surdum, biraz da tozunu aldim, temizledim falan. Sonra taktik, topladim her seyini, sonuc bu. Cildiracağım, hata videoda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
aynı sey bende oluyor 2 monıtorum var bırı msı digeri exper msı acılıyo yan monıtoru algılamıyo msı hdmı ıle baglı dıgerı ıse donusturucu ıle bsaglı vgayı dıspleyporta donusturuyor 2 yıldır calısıydu sımdı pover seve mod diyo yan monitörde
lutfen yardım edın

Geri
Yukarı