Power Saving Mode Hatası

Resul Çukurr

Centipat
Bilgisayarin termal macunu bitmisti, gidip aldim ve hem ekran kartina hem de islemciye surdum, biraz da tozunu aldim, temizledim falan. Sonra taktik, topladim her seyini, sonuc bu. Cildiracağım, hata videoda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
1) Merhaba öncelikle olarak PSU'dan çıkan kabloların anakarta, HDD'ye, işlemci için giden kablolarına dikkatli bak çıkmış olma ihtimali var mı diye.
2) Ekran kartı tam oturmuş mu onu kontrol et, PSU'dan gelen kablo tam oturmuş mu çıkar tak. Kasanın arkasından HDMI veya hangi kablo ile bağlıyorsan ekran kartına takmalısın.
3) Ramlerin tam oturduğundan emin ol slot değiştir gerekirse.
4) HDD'ye giden kablolara dikkat et 2 adet olacak birisi PSU'dan gelen diğeri de anakarta takılan.

Neden kızgın ifade kullanıyorsun burada yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Farklı bir depolama birimi ile test et boot ediyor mu diye, bellekleri anakartın önerdiği slota tak(anakartını yazmadığın için önerdiği slotu bilmiyorum), ayrıca işlemcini yerinden çıkarmış mıydın?

Neden kızgın ifade kullanıyorsun burada yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Farklı bir depolama birimi ile test et boot ediyor mu diye, bellekleri anakartın önerdiği slota tak(anakartını yazmadığın için önerdiği slotu bilmiyorum), ayrıca işlemcini yerinden çıkarmış mıydın?
Size kizmadim hata beni deli etti size neden kizayim oyle bi hakkim yok
Size kizmadim hata beni deli etti size neden kizayim oyle bi hakkim yok
Anakart msi h81m-p33 islemciyide cikarttim evet onada macun surdum

Geri
Yukarı