Power tuşu bozuk telefonu açmak mümkün mü?

simsekmemo

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Power tuşu bozuk ASUS ZenFone telefonum var ama telefon tamamen kapandı. Şarja takmayı unuttum geri nasıl acarim?

konuya hakim değilim ama uzun bir araştırma yapsan iyi olur. öncelikle şarj aldığına emin olmalısın eğer alıyorsa ses açma ve kapama tuşlarına aynı anda bas ve pcye bağla. kendiliğinden downloand moda alması lazım alırsa da tekrardan ses kısma tuşuna bas. olmazsa dediğim gibi kendin araştır

Power tuşu bozuk derken tuşumu kırık yoksa çalışmıyor mu? Power tuşu kırık ise kürdan yardımıyla açabilirsin.
Bozuk.

Bir de error invalid boot image diye error veriyor.Şimdi farkettim.

Konuya hakim değilim ama uzun bir araştırma yapsan iyi olur. Öncelikle şarj aldığına emin olmalısın eğer alıyorsa ses açma ve kapama tuşlarına aynı anda bas ve PC'ye bağla. Kendiliğinden downloand moda alması lazım alırsa da tekrardan ses kısma tuşuna bas. Olmazsa dediğim gibi kendin araştır.

Kapama (Power tuşu) bozuk diyorum dostum.

Şarj portuna şase yaptırın. Tehlikeli olsada çok düşük.

Bozuk.

Bir de error invalid boot image diye error veriyor.Şimdi farkettim.

Kapama (Power tuşu) bozuk diyorum dostum.
ses kısma ve açma tuşlarına aynı anda basıp bilgisayara kablosunu bağlarsan download moda alır kendini ve o modda ses kısma tuşuna basarsan kendini açar telefon. bilmiyorsan anlatmam boş. biraz mantık kavramak lazım anlayabilirsen

Yeni konular

Geri
Yukarı