Power tusuna basılınca laptop açılmıyor

yagizcakar343

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, geçen gün bir laptop buldum alt kapağı yoktu ancak çalışır mı diye deneyeyim dedim fişe taktım Power tuşuna basınca çalıştı ancak ekranı kırık olduğundan görüntü gelmiyordu. Bir süre öyle kalan bilgisayar kendi kendine kapandı. Açmaya çalıştığımda açılmadı fişten çıkardım ve yarın yine denedim ancak yine açılmadı. Ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 20231030_153141.jpg
    20231030_153141.jpg
    266,2 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopa RAM takmadan açmaya çalışmak 😃

Farklı Toshiba laptopumda RAM olması lazım ondan çıkarıp uyarsa eğer bu laptopa takarsam çalışabilir mi?

Gelişme aktarıyorum RAM taktım ve güç geldi ancak pwer tuşuna basınca yine bilgisayar baslatılmıyor. Bu laptopu manuel çalıstırmanın bir yolu yok mu?

Gelişme aktarıyorum RAM taktım ve güç geldi ancak pwer tuşuna basınca yine bilgisayar baslatılmıyor. Bu laptopu manuel çalıstırmanın bir yolu yok mu?

Özür dilerim biraz fazla attım yanlıslıkla😃

Son düzenleme:

Geri
Yukarı