Çözüldü Power tuşuna basıyorum GTX 1060 sistem çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ozan kaua

Decapat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
Gtx1060
Anakart
Msı b150m
İşlemci
İ5 6500
Selam herkese bugün kasa temizlemek için her parçasını söktüm ve temizledim geri tüm sistemi topladım ancak açılmadı sorunun ne olduğunu anlamıyorum. Her şeyin fotoğrafını yükleyeceğim cevaplarını bekliyorum. PSU sorun olduğunu düşünmüyorum sadece söktüm tozunu aldım süpürge ile geri taktim sonra bir de Power tuşu kablosrını yanlış takıyorda olabilirim nasıl düzgün takarım yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_7285.jpeg
    IMG_7285.jpeg
    242 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_7284.jpeg
    IMG_7284.jpeg
    169,3 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_7283.jpeg
    IMG_7283.jpeg
    245,8 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_7282.jpeg
    IMG_7282.jpeg
    218,4 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_7281.jpeg
    IMG_7281.jpeg
    242,9 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_7280.jpeg
    IMG_7280.jpeg
    202,4 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_7279.jpeg
    IMG_7279.jpeg
    140,8 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_7278.jpeg
    IMG_7278.jpeg
    170,7 KB · Görüntüleme: 24
Selam herkese bugün kasa temizlemek için her parçasını söktüm ve temizledim geri tüm sistemi topladım ancak açılmadı sorunun ne olduğunu anlamıyorum. Her şeyin fotoğrafını yükleyeceğim cevaplarını bekliyorum. PSU sorun olduğunu düşünmüyorum sadece söktüm tozunu aldım süpürge ile geri taktim sonra bir de Power tuşu kablosrını yanlış takıyorda olabilirim nasıl düzgün takarım yardımcı olursanız sevinirim.
Ön panel bağlantı kablolarının takılı olmadığı fotoğraflarda bile gözüküyor.

RAM'ler doğru yerde. Anakart güç bağlantısı yapılmış. Ama ön panel bağlantı kablolarını takmamışsın. Anakartın kitapçığına bakarak yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
MSI anakartlarda aynı oluyor genelde.
Olmaz ise anakart marka modelini söyler misin?

Geri
Yukarı