Power tuşuna tam basmakla yarı basmak arasında fark var mıdır?

• Konuyu başlatan Emri
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 2B
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu soru bu soru gibi birşey. Hayatımda bu kadar saçma sorular görmedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu soru bu soru gibi birşey. Hayatımda bu kadar saçma sorular görmedim.
Adam merak etmiş sormuş birader attığın video ne alaka? Türkçeye bak "hayatımda bu kadar saçma sorular görmedim" :D

Arkadaşlar bilgisayarı açmak için bastığım tuşa tam basarsam veya yarı basarsam fark oluşur mu ikisi de çalıştırıyor.

Bir şey olmaz ki tam basarsan 2 kere basmış olursun, açılıp kapanır PC ama tahminince.

Bir rivayete göre ne kadar sert basarsan PC o kadar çabuk açılıyormuş. (!)

Adam merak etmiş sormuş birader attığın video ne alaka? Türkçeye bak "hayatımda bu kadar saçma sorular görmedim" :D
Asıl senin Türkçende ne var? Anlamadın mı? O senin sorunun. Adam sormuşta sen adamın avukatı mısın? Artık fikrimi belirtmekte sorun olmuş ya. Soru saçma dedim linç yedim... Kardeş ben fikrimi belirtemeyecek miyim? Ya örnek verdim şaka yani sen beni anladın? Niye herşeyi bu forumdakiler ciddiye alıyor bilmiyorum. Eskiden bir şaka yaptık ban yedik. Dün bir ironi yaptık yaptığım arkadaş güldü eğlendi yine ban yedik. Şimdi de fikrimizi belirttiğimiz için linç yiyoruz. Olaya bak. Geçen günlerde videoyu gördüm ne kadar saçma gördüm. Ha bu soru ha o soru aynı dedim ikiside saçma dedim. Neden uzatıyorsun?

Geri
Yukarı