PowerBoost marka PSU ve kasa değişene kadar iş görür mü?

eacelebi

Picopat
Daha fazla  

Piyasa malum, ekran kartı vs. bulmak imkansıza yakın şu an benim arkadaşım da hazır bir sistem buldu RTX2060’lı. Parçaları, fiyatı vs. gayet bize uygun güzel bir sistem ancak kasa ve PSU olarak linkte bıraktığım ürün kullanılmış ve marka hakkında zerre fikrim yok. Arkadaşın inanılmaz bir RGB, performans sevdası yok. Yüksek beklentisi olmayan birisi için şu PSU en azından ileriki bir dönem değiştirene kadar ne derece iş görür? Hazır sistem olmasa biz de değiştirme taraftarıydık ancak böyle bir şans yok. Özellikle PSU anlamında sıkıntı olur mu bunu sormak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şans işi sanırım, övenler var kötüleyenler var.

Power Boost diye illaki patlayacak değil, teknoloji şans işidir biraz. Patlayan Corsair güç kaynakları da gördük Zalman da gördük. Sonradan değişecek ise alınabilir ama direk olarak hazır sistemi atarsanız belki o fiyatlarda daha kaliteli sistemler bulunabilir.

Megamax 500W Güç kaynağını alana kadar, i5 2500 rx460 8gb ram üçlüsünü dandik 12V kanalından 192W veren markasını bile bilmediğim bir 300W güç kaynağı ile kullandım. Biraz şansınıza kalmış.

Ben de atmazdım, ama konu yazısında gayet açıkça belirttiğim gibi stok yetersizliğinden dolayı “hazır” sistemlere yöneldik. Gayet anlaşılır duruyor bence.
Riske atmazdım derken o sistemi almazdım. Uygun fiyatlı dediğin sistemin dandik kasa ve beş para etmez PSU'sundan dolayı uygun fiyatlı olduğunu anlamamışsın bell ki. Diğer bileşenlerin de aynı şekilde kronik sorunlu ve kimsenin tercih etmediği ürünler olduğuna şüphe yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı