Elektronik PowerColor Fighter RX 6650XT 7.999 TL

ErenY

Kilopat
Sıfır almaya daha aklın yatıyorsa, alacağın kartın garantisi yoksa alınır. Hem daha güçlü hem de yorulmamış bir kart alıyorsun.
Yok hocam alacağım bir kart yok. Genel olarak garantili 6600XT'ler bu fiyatlarda. 2. el alınır bence garantili 6700XT. Yinede illa sıfır diyenler bu bütçede değerlendirebilir.

ROG STRIX modelini almistim aşırı cool whine ve ses yapması yüzünden iade etmistim 7000 TL'ye 3 ay kadar önce. Bu kart Gaming gecesinde 6 aydır indirime giriyor 500 TL daha asagi koymuslar bu sefer. Haftaya bu bir tik daha asagi inerse bende alacağım bir tane.

Sıfır almaya daha aklın yatıyorsa, alacağın kartın garantisi yoksa alınır. Hem daha güçlü hem de yorulmamış bir kart alıyorsun.
Kart yorulması diye bir muhabbete ben inanmıyorum açıkçası, kanıtına da denk gelmedim. 2 sene mining yapılmış bir 3090 alıp padini ve termalini değiştirdim sıfırından da daha iyi termal değerler sunuyordu. Çekirdek hızı ve bellek hızında da bir fark olmadı. Yani kart yorulması bana kalırsa bir efsane.
Bu kartın fiyatı güzel ama elinizde nakit para varsa ikinci el 6700xt almak daha mantıklı, nakitiniz yoksa ve taksitli alma ihtiyacınız varsa o zaman sıfıra bakılması gerekiliyor.

Kart yorulması diye bir muhabbete ben inanmıyorum açıkçası, kanıtına da denk gelmedim. 2 sene mining yapılmış bir 3090 alıp padini ve termalini değiştirdim sıfırından da daha iyi termal değerler sunuyordu. Çekirdek hızı ve bellek hızında da bir fark olmadı. Yani kart yorulması bana kalırsa bir efsane.
Bu kartın fiyatı güzel ama elinizde nakit para varsa ikinci el 6700XT almak daha mantıklı, nakitiniz yoksa ve taksitli alma ihtiyacınız varsa o zaman sıfıra bakılması gerekiliyor.

Yorgun kart diye bir şey yok hocam. Elimde ki kart 11 senelik hala ilk gün ki gibi calisiyor. Arıza verecek ise 2. günden de veriyor zaten kart hatali ise. Sana isi.

Yeni konular

Geri
Yukarı