PowerColor Fighter RX 6700 XT 7900 TL'ye alınır mı?

Ben de araştırıyorum ama düzgün bir kaynak bulamadım ben. Bulabilirsen benimle de paylaşırsan sevinirim

Kasam eski Thermaltake Versa H22 önde 2 arkada 1 fanı var, hava akışı nasıldır sizce? Ben pek bilmiyorum.

Aslında Red Devil modelini düşünüyorum ama kasama sığmıyor kasam 31.5 cm destekliyor, Red Devil 32 cm.

Bu arada QP Bilişimde ASUS Dual RX 6700 XT 9 bin TL ve geri ödeme kampanyası var bin TL. Peşin veya tek kredi kartıyla alacaksan onu al bence, benim çoklu kartla ödeme kabul eden bir yerden almam gerektiği için başka modellere bakıyorum.
Linki bırakıyorum Asus DUAL Radeon RX 6700 XT 12G 192 Bit Ekran Kartı

ASUS Dual da alabilirsin o zaman Red Devil sığmıyorsa.

Bro ASUS'un geri ödeme kampanyası var bu arada QP Bilişim'den alacaksan link bırakıyorum detaylarına bak güzel geri ödeme yapıyor.

Bro ASUS'un geri ödeme kampanyası var bu arada QP Bilişim'den alacaksan link bırakıyorum detaylarına bak güzel geri ödeme yapıyor.

Ben senin için yazmıştım zaten bu kampanyayı gözünden kaçtı herhalde çok mesaj olunca 😁

Ben de araştırıyorum ama düzgün bir kaynak bulamadım ben. Bulabilirsen benimle de paylaşırsan sevinirim

Kasam eski Thermaltake Versa H22 önde 2 arkada 1 fanı var, hava akışı nasıldır sizce? Ben pek bilmiyorum.

Aslında Red Devil modelini düşünüyorum ama kasama sığmıyor kasam 31.5 cm destekliyor, Red Devil 32 cm.

Bu arada QP Bilişimde ASUS Dual RX 6700 XT 9 bin TL ve geri ödeme kampanyası var bin TL. Peşin veya tek kredi kartıyla alacaksan onu al bence, benim çoklu kartla ödeme kabul eden bir yerden almam gerektiği için başka modellere bakıyorum.
Linki bırakıyorum Asus DUAL Radeon RX 6700 XT 12G 192 Bit Ekran Kartı
@Kedito en aşağıda yazmıştım

Doğrudur hocam 2 gündür iş ve gücün içinde foruma giriyorum farklı konularda kart kararı verip üstüne elimdeki kartı satmaya çalışınca beyin yandı bu sıcakta 😂

Sen de haklısın 😂 elindeki satmaya çalıştığın kart hangi model? Ben de R9 380 STRIX var onu satacağım

Bende Sapphire Pulse RX 5500 XT 4 GB alıcı var gün sayıyor ama kesin alacak mı bilmiyorum 😂 sattığım gibi kart alacağım direk.

Kaça satıyorsun? Benim kartın piyasası 1500-2500 arası galiba. Benimki de 4 GB'lik kaça gider tam kestiremiyorum sanki 2000 üstü yazanlar asla satamayacak gibi 😂

Geri
Yukarı