Powercolor Hd 6850 Nasıldır?

Benimde ürünlerimin garantisi var kardeşim merak etme. Ben bu kadar türkçe yazabiliyorum öğrenemedim edebiyatım hep sııfırdı bu benim kaybım haklısın :( Özür dilerim ama yanlış yazdığım halde anlayamadı isen ben sende bir sorun ararım. Yok 11 günle alakalı değilde mail gelmedi nedense bende öyle göz gezdirirken gördüm :D Ayrıca neden bu kadar sinirleniyorsunki sakin sakin tartışamazmı insanlar. Yazdığın yazıda öfke hissediyorum :( Hiç yoktan yere yani.

@shankssann şuanda bir bilgisayar başındaysan ve internet üzerinden bunları yazabiliyorsan kolay bir şekilde bütçe de bulabilirsin demektir. Bu gibi forumlarda bütçe yetmemesi ve 2. el parça alınması bir seçenek değildir, durumu olmayanın zaten interneti ve bilgisayarıda yoktur.

Gel gelelim ısrarla 2. el ürün alma saçmalığından vazgeçmelisin ve başkalarına da önermemelisin. Örneğin bir anakarta baktığınızda "Solid Cap, Dark Choke" gibi bileşenlerle donatıldığını ve bunların hepsinin altında "Uzun parça ömrü" gibi cümleler yer aldığını görürüz, bunların sebebi anakart üzerindeki kapasitörlerin de tam olarak belirli olmayan son kullanma tarihi vardır. Bu durumda alacağınız 3-4 senelik bir anakartın 1 ay sonra elinizde patlamayacağını firma dahil hiç kimse garanti edemez.

Kumar mı oynamak istiyorsunuz? Durmayın gidin ve 2.el ürün alın AMA Technopat forumları üzerinde bunu bir marifetmiş gibi anlatmayı ve insanlara bunu önermeyi bırakın!

Sapphire HD6850 kullanıcısıyım battlefield 3 ultra,skyrim ultra ayarlarda oynadım. Ama yeni nesil oyunlar için yetersiz kalıyor.
Amd Phenom II 965 Black Ed. + Hd6850 + 8GB RAM + 500GB HDD + M5A97 Anakart bu sistemi sıkıntısız 500W ile kullanıyorum -80+ değil-

Tüm cevapları okumadım,önceden cevaplandıysa es geçiniz bunu

@Lightning Returns;
Bende Skyrim'i "High" ayarlarda oynuyorum HD4600 ile, "Ultra" geçerli bir tanımlama değildir, çözünürlük de önemlidir.

1920*1080 elbette. Hatta altta skyrim bu şekilde açıkken bf3 oynamıştım sorun yaşamadan.
Bunları kartı övmek için söylemiyorum her ne kadar zamanının f/p olarak üstün kartı olsa da günümüzde geçerliliği olmayan bir kart 6850.

@shankssann şuanda bir bilgisayar başındaysan ve internet üzerinden bunları yazabiliyorsan kolay bir şekilde bütçe de bulabilirsin demektir. Bu gibi forumlarda bütçe yetmemesi ve 2. el parça alınması bir seçenek değildir, durumu olmayanın zaten interneti ve bilgisayarıda yoktur.

Gel gelelim ısrarla 2. el ürün alma saçmalığından vazgeçmelisin ve başkalarına da önermemelisin. Örneğin bir anakarta baktığınızda "Solid Cap, Dark Choke" gibi bileşenlerle donatıldığını ve bunların hepsinin altında "Uzun parça ömrü" gibi cümleler yer aldığını görürüz, bunların sebebi anakart üzerindeki kapasitörlerin de tam olarak belirli olmayan son kullanma tarihi vardır. Bu durumda alacağınız 3-4 senelik bir anakartın 1 ay sonra elinizde patlamayacağını firma dahil hiç kimse garanti edemez.

Kumar mı oynamak istiyorsunuz? Durmayın gidin ve 2.el ürün alın AMA Technopat forumları üzerinde bunu bir marifetmiş gibi anlatmayı ve insanlara bunu önermeyi bırakın!

Mert hocam neden konu yanlış anlaşılıyor bilmiyorum.. Arkadaş 2. el ürün buldum bütçem buna yetiyor bunu almak istiyor nasıldır diye sormuş. Birisi paran yoksa alma, birisi git para biriktir, ötekisi o kart oldu demiş bende 2. el ürüne neden bu kadar karşı çıkıyorsunuz gibisinden yazı yazdım. Anlamıyorum bunu bu kadar büyütecek ne var 2. el ürünü al beğenmezsen yine her türlü satarsın makinan boş kalmaz dedim adam zaten bütçesi ona yettiği için onu alacak. Nerde burada ısrarla 2. el ürün önerme eğilimi ? Başka nerde yazmışım illede 2.el ürün alın diye. Bundan 3.5 ay önce 1100 küsür liraya aldığım makinamı ben 6 gün önce 2.300 liraya sattım zararmı ettim hayır 1.200 liraya yakın kar elde ettim. Ha bu benim yan mesleğim al sat olayı kimse benim kadar şanslı olacak diyede bir kaide yok. Ama siz diyorsunuz ki illede al gibisinden 2. el ürünü övüyorsun, diretiyorsun vs. vs. arkadaş gücüm buna yeter demiş bende sakıncası olmaz gibisinden bir tavır sergiledim. Omo arkadaşımız konuyu yanlış anladı kendi kendine celallendi bence uzatmanın manası yok.

Kardeşim, anlatamıyor muyuz? Arkadaş ikinci el ürün bulmuş, biz ona "tamam, al" desek, üründe bir problem meydana gelse kendisi üzülmez mi? Biz uyarıyoruz onu, alacaksa alsın.

Durumu olmayanın zaten interneti ve bilgisayarıda yoktur tanısına nereden vardınız bilmiyorum. Ben sıfır ürün alacakken beni ikinci el ürünede yönlendirmedi anakart ömründen bahsetmişsiniz anakart almıyorum ben ekran kartı alıyorum ortalama ömrü 5-7 yıl arası oluyor. Garantili ürün dahi almış olsam elektronik ürün 1 ay gectikten sonrada bozulabiliyor şans işi .shankssann isimli üye bana yardımcı oldu onun önerisiyle gidip ikinci el almadım kafamdakide oydu. İkinci el olayına karşısınız saygı duyarım yukardaki sistemi 2 yıl önce 600 tlye almıştım herhangi problem yaşamadım henüz. Fotoğraf makinesi objektifi aldım 2 ay önce 4000 lirayken ben 1650 aldım süreklide ikinci el ürün alırım bu güne kadar problem yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı