Powercolor Hd 6850 Nasıldır?

Bütçeniz yoksa almayın ve bekleyin, saçma sapan tarihi eser kartlar almaktan iyidir.

Ben bekleyemiyorum :D 2. el alırım oynar oynar sıkılınca gider satarım en azından kendim e işkence etmem kumbara dolacakda kart alıcam diye. O para birikene kadar hayalimde ki kart dede olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el bilgisayar bileşeni almak... Hem de ekran kartını! Çok saçma. Hadi 2. el konusunu geçtim, biz öneri yaparken HD 7000 serisinden öneri yapmıyoruz neredeyse, siz 6850 diyorsunuz ya.

2. el bilgisayar bileşeni almak... Hem de ekran kartını! Çok saçma. Hadi 2. el konusunu geçtim, biz öneri yaparken HD 7000 serisinden öneri yapmıyoruz neredeyse, siz 6850 diyorsunuz ya.

Kardeşim belki sen bir tokat yedin ondan böyle diyorsun. Yıllardır 2.el alır satarım bir kere böyle bir durumla karşılaşmadım. En son 2.700 liralık makinaya 1.200 tl ödedim çok da memnunum. Neden 1.500 lira gidip fazladan vereyim. Ki satmaya kalksam 1.500 den aşağı da satmam. Ha düzenbaz , üçkağıtçıda çıkmaz mı tabiki de çıkar. Biraz uyanık olup ince eleyip sık dokudunmu sorun yok. Fatura varmı garanti varmı vs. vs.

Kardeşim belki sen bir tokat yedin ondan böyle diyorsun. Yıllardır 2.el alır satarım bir kere böyle bir durumla karşılaşmadım. En son 2.700 liralık makinaya 1.200 tl ödedim çok da memnunum. Neden 1.500 lira gidip fazladan vereyim. Ki satmaya kalksam 1.500 den aşağı da satmam. Ha düzenbaz , üçkağıtçıda çıkmaz mı tabiki de çıkar. Biraz uyanık olup ince eleyip sık dokudunmu sorun yok. Fatura varmı garanti varmı vs. vs.

Sen 2. el alıyorsan al, bundan bana ne. Sonuçta saçma mı saçma. Saçma olduğu kadar da riskli. Bana cevap olarak şu kadarlık makineye şu kadar verdim deme.

Powercolor pasif soğutmalı modelini kullanıyorum 6850 nin. BF 3 max. ayar herşey full 25-35 arası fps veriyor crysis için çok birşey bekleme umut bağlama. Birşey daha var dün sabah 11, gece 23.30 skyrim ve BF3 oynadım full aralık sız sıcaklık 45 i geçmedi pasif soğutucu olduğu halde. Fiyat konusuna gelince 225 e alıcı çıkmıştı benim kart için son anda vazgeçtim satmakdan memnun oldugum için , 180 uygunmuş gerçekten. Forumda çoğu kişi senin cebini bilmez, durumunu bilmez, şunu al bunu al derler konuşurlar . Bence bütçeni hiç zorlamadan için hangisinde rahat ediyorsa onu alabilir sin. 500 W dandik bir psu kullanıyorum hiç sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar.

- - - Güncellendi - - -

6850 nin nesi var anlamış değilim ? Bende kullanıyorum bütçem rahatlıkla el verdiği halde gittim 2.el bilgisayar aldım sıfır almak yerine bende bilirdim 780 almayı gerek duymadım sürekli oyun oynadığım halde bana bile oldukça yeteri geliyor 6850 iki ayar kısarak . Yani o kadar da hor görmeyin :D

Siz dedikten sonra 500 w markasını daha önce hiç duymadığım bir modelin psu aldım. HD6850 ile birlikte crysis 3 4 günde bitirdim. Takılmadır kasılmadır hiç olmadı. Orta ayarda oynadım. Biraz önce bitirdim. İlginiz için teşekkür ederim :)

Sen 2. el alıyorsan al, bundan bana ne. Sonuçta saçma mı saçma. Saçma olduğu kadar da riskli. Bana cevap olarak şu kadarlık makineye şu kadar verdim deme.

Sana git al dediğimi hatırlamıyorum. Fiyatıda söyledim ne olacak şimdi ? Aldınmı cevap ını :D

- - - Güncellendi - - -

Siz dedikten sonra 500 w markasını daha önce hiç duymadığım bir modelin psu aldım. HD6850 ile birlikte crysis 3 4 günde bitirdim. Takılmadır kasılmadır hiç olmadı. Orta ayarda oynadım. Biraz önce bitirdim. İlginiz için teşekkür ederim
smile.png

Güle güle kullan kardeşim. Sen bakma çok fazla boş beleş konuşan insan var. Her oyuncunun cebi para dolu olmalı felsefesi var akıllarında, karşıdaki insanın durumu var mı yok mu diye önemsemiyorlar. Sıkılınca aynı fiyatdan yine satarsın merak etme en azından 10 yıl para biriktirmezsin ha şu çıktı çıkacak diye kart beklemezsin yatmaz makina boştan yere :) Başkaları gibi.

Cevap mevap almadım. Doğru düzgün Türkçe yazamadığın için, mesajını da alıntı yapmadım. Yukarıda senin 2. el almanın ve aldığın ürünün kaliteli olmasının umrumda olmadığını söyledim. Buna karşın, hala üste çıkmaya çabalıyorsun.

Aldığın üründe bir problem çıkınca, şu forumda bir konu açıp ağlarsan, açtığın konuya öyle bir ileti yazarım ki bir daha bu foruma giremezsin. Benim ürünümde bir sorun çıkarsa, garantiye verip hiç düşünmeksizin sorunum hallolurken, sen satıcının anasına babasına küfredeceksin.

Her oyuncunun cebi para dolu olmalı demiyorum ayrıca ben, orta hallisindir, zenginsindir hiç umrumda değil. Eğer biz burada bir kullanıcıya ikinci el ürün önerisi yaparsak, bir sorun çıkarsa gelip bize "niye 2. el aldırdın" diyecek. Uzun vadeli kullanım başlığı altında 2. el bir ürünün ne kadar sağlıklı olduğu tartışılamaz bile. Daha bunu düşünemiyorsun, bana karşılık veriyorsun.

Ayrıca mesajıma, 11 gün sonra cevap veresin mi geldi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı