Powercolor r7 265 tabanlı sistem

Eğer hala almadıysanız bütçeyi azcık daha arttırıp bunu alabilirsiniz. League of legends te ultra da en az 150-200 fps alacaksınız. crysis 3, gta 5, bf4 gibi oyunlarıda ultra da 30+ fps de oynayabilirsiniz.
Eki Görüntüle 88523
Bi sıkıntı oldu alamadım sizin sisteminiz beğendim fakat anakart çok güçsüz kalmadı mı boyle de ?
bide kasa için 350 w yeter mi ?

Son düzenleme:
Ekran kartını r7 265 alın ve kasayı yükseltin. Ayrıca marka olarak powercolor da alabilirsin bizzat kendim kullanıyorum. Sıcaklık veya başka bir sorun yaşamadım. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin.

İlk yazdığınız sistem güzel o sistemde anakartı MSI H81M-P33 alıp ekran kartını r9 270 alabilirseniz daha güzel bir sistem olur. O fiyata bu sistemden daha iyisini bulmanız zaten çok zor. Anakartın oyunlara bi faydası yok zaten işlemci overclock yapılabilen işlemci değil. O yüzden anakarta fazla para vermenin bir mantığı yok. Kasada 500w altına inme derim.

Eğer hala almadıysanız bütçeyi azcık daha arttırıp bunu alabilirsiniz. League of legends te ultra da en az 150-200 fps alacaksınız. crysis 3, gta 5, bf4 gibi oyunlarıda ultra da 30+ fps de oynayabilirsiniz.
Eki Görüntüle 88523
R9 270 nasıl oluyorda Gta 5'i ultrada açıyor? GTX 970 alanlar keşke R9 270 alsaymış o zaman. Tabi bunlar 1080p için geçerli.

Ekran kartını R7 265 alın ve kasayı yükseltin. Ayrıca marka olarak PowerColor da alabilirsin, bizzat kendim kullanıyorum. Sıcaklık veya başka bir sorun yaşamadım. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin.
Ben de PowerColor R7 265 kullanıcısıyım. Memnunum, istisnalar harici en fazla 68 dereceyi görüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı