Powercolor R9 290X PCS+ ekran kartı Dark Falcon kasaya sığar mı?

LibertY

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Powercolor R9 290X PCS+ ekran kartı almayı düşünüyorum fakat dark falcon kasama sığıp sığmayacağı konusunda emin olamıyorum.
Powercolor R9 290X PCS+ kendi sitesinde resmi olarak 266.65mmx111.2mmx38mm ölçülerinde görnüyor, yani en fazla 27 santim. Bu durumda kasama sığması gerek ama gerek başka siteler olsun, gerek inceleyenler olsun bu kartın daha uzun olduğunu idda ediyor. Kendim de araştırdım, bazı site incelemesi dahil 29.5 cm olduğunu yazanlar var.

Benim dark falcon kasam aslında 30 cm vga desteği olduğunu yazıyor. 2011 yılında almıştım, aldığım zaman da reklamlarında 30 cm vga desteği oldğunu şekil olarak fotoğrafta gösteriyordu ama sanki 30 cm almaz gibi geliyor bana, emin olamıyorum. Sığıp sığmayacağı konusunda kesin bir fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Ona göre bu ekran kartını alacağım. Alıpta sığmama durumu olursa, yeni kasa almak zorunda kalmak hiç istemiyorum. Kesin bir fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Hemen altta dark falcon kasamın tanıtım sayfası linkini paylaştım, isterseniz oradan bakabilirsiniz.

http://www.dark.com.tr/...c-kasa/dark-falcon.html

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı 26 cm uzunluğunda. O kasaya sığar.
26.7 cm kendi resmi sitesinde ama gerek inceleme gerekse bazı kişiler kartı ölçmüş kensinlikle 29.5 cm diyenler var. 26.7 cm olsa gerçekten zaten bu konuyu açmazdım. çelişki de burada zaten.

Sığmaması için bir sebep yok. Emin olmak istiyorsanız kasayı ölçmekte fayda var.
Yorumun için tşk ettim. Paylaştığım kasa tanıtım linkine baktın mı?

Pardon. Ekran kartı sığar kasanıza hiç şüpheniz olmasın.

Powercolorun kendi sitesinde 26.7 cm olduğu yazıyor ama kartı alanlar ve ölçenler kesinlikle 29.5 cm olduğunu söylüyorlar. bu durumda sığar mı sığmaz mı bir türlü emin olamıyorum, ya ucu ucuna sığar yada sığmaz gibi. ilker kardeşim, sen paylaştığım linke baktın mı kasa tanıtınımda, orada fotoğraflarını görebilisin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı