Elektronik PowerColor RX 6700 XT 5350TL

avria

Hectopat

Düzeltme 2.el kart.

Dosya Ekleri

• 1683127743092.png
    1683127743092.png
    256,4 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleme:
Bana kalırsa ikinci el fiyatı bile iyi. Sahibinden sitesi üzerinden baktığımda çoğunun faturası veya garantisi kayıp. Bu fiyata taksit imkanı ve 1 yıl mağaza garantisi sunuyor.

Bana kalırsa ikinci el fiyatı bile iyi. Sahibinden sitesi üzerinden baktığımda çoğunun faturası veya garantisi kayıp. Bu fiyata taksit imkanı ve 1 yıl mağaza garantisi sunuyor.
Mağaza garantisinin anlamı çok sıkıntılı. Standart garantide siz ürünü nereden alırsanız alın garanti sağlayıcısı tarafından değişim, tamir, para iadesi edinebilirsiniz. 1 yıl boyunca sunulan mağaza garantisi? Maddeleştirilmediği sürece soru işaretidir.

Mağaza garantisinin anlamı çok sıkıntılı. Standart garantide siz ürünü nereden alırsanız alın garanti sağlayıcısı tarafından değişim, tamir, para iadesi edinebilirsiniz. 1 yıl boyunca sunulan mağaza garantisi? Maddeleştirilmediği sürece soru işaretidir.

Haklısınız mağazanın insiyatifine ve sözleşmeye kalıyor iş, benim aldığım ekran kartı mağaza garantili yurtdışı ürünü mesela. Bir sorun çıkarsa ve mağaza iade almazsa işim hakem heyetine düşecek, yasal süreç derken aylarca ekran kartsız kalma riski var bu durumda, benim yedek ekran kartım var fakat olmayan birisi için kabus gibi bir süreç olur sanırım.

Geri
Yukarı