PowerColor RX6400 nasıldır?

RX 550 bu kartın yanında bir şey değil. Şu an oynatmayacağı bir oyun yok, kaldı ki yapımcılar 6400'e oyun yapmayacaksa millet isyan eder sen neden bu kartı çıkardın o zaman diye. Tabii daha üst düzey bir kart alırsanız yararınıza olur ancak bütçe buysa başka seçenek yok.
Keşke alabilseydim kral borç harç içinde zevklerimize anca bu kadar ayırabiliyoruz ülkenin hali malumumuz seneye düzelecek şeyler değilki sabredelim bu kartı almayı 1 ay beklesem 1 ay sonra 500 tl zam gelirdi o yüzden bekleyemedim herkese teşekkür ederim yorumlarınız çok değerli❤️🙏

RX 580 sahibi olmasam bu dediğine inanırdım. Pek çok oyunda 1080P'de sorun yaşıyorum artık ben bu kartla ve vadesi dolmaya başladı bu yıl itibari ile diğer taraftan Türkiye'nin ekonomik durumunun kötü olması ve elektronik ürünlerinin fiyatlarının yükselmesi alım gücü düşmesi kur farkı falan bunların konuyla alakası pek yok. Ben kendi fikrimi belirttim. RX 6400 oyunlarda beklenti düşürülürse ama bayağı düşürülecek yerlere kadar falan o açıdan bakarsa senin gibi arkadaş F/P olarak görüp alınabilir bir kart ama sırf bütçe yok diye ya da fiyatlar bu kadar yüksek diye RX 6400 kötü bir kart olduğu gerçeğini değiştirmiyor bunlar. Alakasız örnekler vererek bir yere varamazsın.

RX 6400 2500 lira civarı olan bir kart ve anakarta bağlı olarak 1050 Ti-RX 570 arası performans veriyor şu an RX 570'in 2. elini bile 2500 liraya kolay kolay bulamıyorsun. RX 6400 hem güncellik hem de F/P bakımından piyasadaki iddiali kartlardandır, bu arada RX 570 4 GB kullanıyorum RDR2 dahil tüm oyunları medium 60 FPS rahat oynuyorum.

Şu an bulunması en kolay, en ucuz yeni nesil kart.
Güç verimliliği gayet iyi. Bu da eski ya da kötü PSU içeren sistemlerde sorunsuz çalışmasını sağlıyor.
Fakat performans o kadar iç açıcı değil.
Bu bütçedeki ekran kartı en azından X8 hattına sahip olmalıydı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güç verimliliği gayet iyi. Bu da eski ya da kötü PSU içeren sistemlerde sorunsuz çalışmasını sağlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
low profile diyor hocam aldığım itx

aldığım ve attığınız kart farklı muhtemelen benim aldığım bundan oldukça iyidir

Geri
Yukarı