PowerLine adaptör uzatma kablosuna takılır mı?

VexooNight

Hectopat
Merhabalar. PowerLine adaptör alacağım ama ne başta ne de sonda yeterli sayıda priz yok. Adaptörü 5’li prize (uzatma kablosu) takarsam ne olur? Kayıp çok fazla olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada takmayin, sinyal filtrelenirse kayip olur diyor.

Can I plug my powerline adapter into a power strip, surge protector, Uninterruptible Power upplies (UPS) or extension cord?

No. NETGEAR does not recommend using power strips, surge protectors, UPS and extension cords with Powerline products. These devices filter out some or all of the high frequency signals used in Powerline communications. Connecting a Powerline to one of these devices can greatly reduce the data rate of transfers, or block communications entirely.

Hocam kayıp olabilir. Bu aletler elektrik hattı kullanıyor. Daha önce arkadaşım @317678 bununla ilgili inceleme yapmıştı. Yardımcı olabilir.

Hocam kayıp olabilir. Bu aletler elektrik hattı kullanıyor. Daha önce arkadaşım @317678 bununla ilgili inceleme yapmıştı. Yardımcı olabilir.

Peki bana önerebileceğiniz güç soketli uygun fiyatlı bir cihaz var mı
Burada takmayin, sinyal filtrelenirse kayip olur diyor.

Can I plug my powerline adapter into a power strip, surge protector, Uninterruptible Power upplies (UPS) or extension cord?

No. NETGEAR does not recommend using power strips, surge protectors, UPS and extension cords with Powerline products. These devices filter out some or all of the high frequency signals used in Powerline communications. Connecting a Powerline to one of these devices can greatly reduce the data rate of transfers, or block communications entirely.

Peki bana önerebileceğiniz güç soketli uygun fiyatlı bir cihaz var mı

Hocam kablosuz olarak en güçlü bunlar.

Fakat bunların üzerinde bulunan prize fazla yüklenmek doğru olmaz.

Merhabalar. PowerLine adaptör alacağım ama ne başta ne de sonda yeterli sayıda priz yok. Adaptörü 5'li prize (uzatma kablosu) takarsam ne olur? Kayıp çok fazla olur mu?

Hocam ben de bu ürünü almadan önce bu kaygıyı çok yaşıyordum nerede araştırsam cevap bulamadım. En sonda gittim aldım ne olacak sanki en kötü iade ederim deyip aldım. Ürün taktığım gibi çalıştı hiçbir sıkıntı yok. Ürünün çalışması için elektrik hatlarının aynı fazda olması gerektiği söylendi fakat ben aynı olup olmadığını bilmiyordum. Tek çare deneme yanılma yöntemiydi ben de aldım. Yani uzun lafın kısası denemeden bilemiyorsun. Ama pek sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Fakat tahminimce eğer oturduğun ev çok eskiyse pek verim alamayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. PowerLine adaptör alacağım ama ne başta ne de sonda yeterli sayıda priz yok. Adaptörü 5’li prize (uzatma kablosu) takarsam ne olur? Kayıp çok fazla olur mu?
Aldınız mı hocam adaptor, sonuç ne oldu? Ben de ikinci el cisco linksys ple 400 aldım. Sonradan aklıma takıldı. Ürün gelince nasıl kullanmak lazım?

Yeni konular

Geri
Yukarı