"powershell.exe çalışmayı durdurdu" hatası nasıl çözülür?

Ardacan67

Decapat
Yer
ZONGULDAK
Daha fazla  
2 gündür devam eden, arada bir erkana PowerShell çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Bundan nasıl kurtulurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın durduk yere Powershell.exe çalışmayı durdurdu hatasını vermesi biraz garip geldi bana. Çünkü bilgisayarın normalde arkaplanda kendisi Powershell.exe dosyasını çalıştırmaz. Büyük ihtimalle virüs var diye tahmin ediyorum. Bilgisayarınızda virüs taraması yaptırın. Virüs taraması yaptırdıktan sonra büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir. Virüs taraması için bilgisayarınızda iki tane program kullanmanızı öneriyorum. Normal virüsler için Avast programıyla Malwareler içinse Malwarebytes programını indirip tarama yaptırmanızı rica ediyorum. Aşağıya indirme linklerini bırakıyorum girip indirebilirsiniz.

Malwarebytes İndirme Linki
Avast İndirme Linki

Bilgisayarın durduk yere Powershell.exe çalışmayı durdurdu hatasını vermesi biraz garip geldi bana. Çünkü bilgisayarın normalde arkaplanda kendisi Powershell.exe dosyasını çalıştırmaz. Büyük ihtimalle virüs var diye tahmin ediyorum. Bilgisayarınızda virüs taraması yaptırın. Virüs taraması yaptırdıktan sonra büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir. Virüs taraması için bilgisayarınızda iki tane program kullanmanızı öneriyorum. Normal virüsler için Avast programıyla Malwareler içinse Malwarebytes programını indirip tarama yaptırmanızı rica ediyorum. Aşağıya indirme linklerini bırakıyorum girip indirebilirsiniz.

Avast İndirme Linki
Teşekkürler , deniyeceğim

Avast İndirme Linki
Ayrıca bu virüsler nereden bulaşabilir acaba ?

Son düzenleme:
RAT ile bulaşmış olabilir zamanında bende bu yolları kullanıyordum.
Ayrıca senin bildirim çubuğunu ve görev yöneticini kilitlemiş olabilir.
Görev yöneticisini kitlemiş ne demek tam olarak açılmaması mı yani ?
gezdiğiniz sitelere yanlışlıkta tıkladığınız güvenilir olmayan yerlerden indirdiğiniz dosyalardan vs vs.
Valla o kadar da dikkat ederim biliyor musun

Geri
Yukarı