Powerway markalı powerbank telefona zarar verir mi?

Asiç

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bu urunun telefonuma zarar verecegini dusunuyorum. Etkilerini azaltabilecegim bir yontem var mi? Akim duzenleyici, volt ayarlayici (hicbir fikrim yok) Tesekkurler.

Daha bilindik markalara yönelmenizde fayda var. Çıkış değerlerini ayarlarsanız daha kötü olabilme ihtimali artar.

Markayı da araştırdım, pek güven vermedi bana.

Merhaba bu urunun telefonuma zarar verecegini dusunuyorum. Etkilerini azaltabilecegim bir yontem var mi? Akim duzenleyici, Volt ayarlayici (hiçbir fikrim yok) teşekkürler.

Powerway ve Syrox markası aynı ürünleri yapıyor, ben Syrox şarj adaptörü aldım 2 yıldır da sorunsuz kullanıyorum.

Tabii powerbank olunca durum değişiyor özellikle 80.000 mAh çok yüksek bir değer, Anker almanı öneririm.

Xiaomi alma çünkü bataryası şişti bende, çok şikayet var.

Şu an Baseus Bipow kullanıyorum şu anlık güzel.

Çin markalarından uzak durmanı öneririm Amerika powerbankleri biraz daha kaliteli ve korumalı.
Daha bilindik markalara yönelmenizde fayda var. Çıkış değerlerini ayarlarsanız daha kötü olabilme ihtimali artar.

Markayı da araştırdım, pek güven vermedi bana.
Her masada varsın abi, sen olmasan biz ne yapardık kral ya

Fiyati oldukca uygun. Bu kapasitede farkli markalar yok olsada gereksiz pahali olacak. Bu kapasitede baska powerbank bulamadim. Herhangi bir aparatla zarari dusurme cabasindayim.

Aynı Powerbank'tan aldım kamp için. Taşınacak bir şey değil zaten 2 kg. Bütün powerbanklar zararlı, Apple mecbur kalmadıkça kullanmayın demişti. Zaten bu her an kullanılacak bir şey değil, çoğu Powerbank'a göre çok daha fazla zarar verdiğini düşünmüyorum.

İçerisinde pil yerine 8 adet 10.000 mAh polimer lityum iyon batarya var. Bu marka sanırım kutuyu Çin'den alıp içerisine bataryayı yerleştiriyor. Tamamen Çin üretimi.

Sonuç olarak sürekli değil de kampta ya da 5-10 günde bir falan kullandığın zaman zararını hissetmezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı