Poyraznet güvenilir mi?

Merhaba.
2022 yılında olsa yasal mevzuatlar gereği yasaklı internet adresleri bulunmakta ve BTK tarafından bu yasaklı sitelere erişimin durdurulması emri internet servis sağlayıcılarına verilmiştir.
İnternet servis sağlayıcıları imkanları dahilinde yasaklı sitelere erişimi durdurması yasal bir zorunluluktur.

Evet kullanıcıların da insan hakları anayasası gereği interneti özgür kullanma gibi bir seçeneği var, özelleştirilebilir DNS'ler bu yüzden işletim sistemlerimiz de mevcut.

Bunu direkt olarak engellemeniz firmanız açısından hiç hoş değil.

Evet kullanıcıların da insan hakları anayasası gereği interneti özgür kullanma gibi bir seçeneği var, özelleştirilebilir DNS'ler bu yüzden işletim sistemlerimiz de mevcut.

Bunu direkt olarak engellemeniz firmanız açısından hiç hoş değil.

Haklı olabilirsiniz fakat bu durum hakkında tüm internet servis sağlayıcıları insan hakları anayasasına değil Bilgi Teknolojileri Kurumu mevzuatlarına göre hareket etmek zorundadır.

Haklı olabilirsiniz fakat bu durum hakkında tüm internet servis sağlayıcıları insan hakları anayasasına değil Bilgi Teknolojileri Kurumu mevzuatlarına göre hareket etmek zorundadır.
Sizin dışınızda var mı direkt olarak DNS engelleyici koyan bir firma bilmiyorum, benim kullandığım firma böyle bir şey yapmıyor.

Ben de özgür bir kullanıcı olarak sizi asla tercih etmem.

TurkNet'te çalışan AdGuard DNS'in size geçince çalışmamasının sebebi ne peki?
Kullanıcı bilginizi özel mesaj olarak iletin kontrol edelim.

Ben şahsen daha sormadım, DNS engelinin yasal bir süreçten dolayı olduğunu söyledikten sonra DNS engeli bulunmadığını söylediğinde soru sormayı bıraktım. 😂
DNS engelinin yasal süreç ile ilgili olduğuna dair bir yazımız yoktur. Engelli sitelerin neden engelli olması gerektiği iletilmiştir.
Siz soru sormayı bırakmadan önce verilen cevaba odaklanın bizce 😀

Kullanıcı bilginizi özel mesaj olarak iletin kontrol edelim.

DNS engelinin yasal süreç ile ilgili olduğuna dair bir yazımız yoktur. Engelli sitelerin neden engelli olması gerektiği iletilmiştir.
Siz soru sormayı bırakmadan önce verilen cevaba odaklanın bizce 😀

Ben başından beri DNS engelinden bahsederken senin yasaklı sitelerden bahsetmen daha trajikomik, sanırım Poyraznet'in sosyal medya elemanlarından birisin, şirketi bu denli küçük göstermene devam etmeden önce sosyal medya iletişim dili tavsiyesi ve dersi almalısın, karşında potansiyel müşteriler var tartışma adayları değil.

Bu mesajla beraber nasıl bir kadroya sahip olduğunuzu gördüm sanırım, iyi sosyaller. ✌️

Ek bilgi, cümlelerinin çoğu devrik ve anlamsız olduğunu söylemek isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı