Poyraznet nasıl?

DNS engeli bulunmamaktadır.
throttling uygulanıyor mu?

Bizde imkanlar elverdikçe şu an olduğu gibi en uygun fiyatlarla internet hizmeti sunmayı hedefliyoruz.
Herhangi bir kısıtlama bant daraltması gibi şeyler oluyor mu? Şuan kullandığım iss de olmuyor deniliyor ama yapıyorlar mobilden izlediğim IPTV yı kullandığım iss den girilmiyor bariz yapıldığı belli sizde de bu tarz sorunlar oluyor mu ?

Netspeed kullanıcısıyım IP TV de sürekli sorunlar yaşıyorum mobilde sorun yok VDSL de sorun çıkıyor sürekli o sebeble ISS değiştirmek istiyorum denemeden anlaşılmayacak herhalde.

Yasaklı site engeli olan bir durum değil kısıtlama yapılıyor o sebeple giriş yapılıyor ama izlenme sorunu donma sorunu çıkıyor

@PoyrazNET 6376072417 no lu aboneyim. 10 gündür internet yok. Sürekli arıyorum, sorununuz giderildi diyerek kayıtları kapatıyorsunuz. Ekrandan dahi takip etmiyorsunuz, arıza giderildi mi diye. Müşteriyi aramak size zulüm geliyor belli ki. Maillere de cvp yok. Aramama geri dönüş de yok. Her yeni kayıt açıldığın da 7 iş günü içerisinde sorun çözülür diyorsunuz ama siteniz de 2 gün yazmışsınız. Aboneye msj gönderip işin içinden çıkıyorsunuz. Kablolarınızı kontrol edin diye. Gerizekalıyım ya o kadarını bilmiyorum. Çağrı merkezi numarasından başka numara yok. Aman bulaşmayın. Sürekli kopuyor.

5 sene TurkNet kullandım 1 kere kesilmedi internetim. Zamlardan sonra PoyrazNet'e geçtim, 6 aydır kullanıyorum her 1-2 günde bir internet tamamen gün boyu yok. Bazen geliyor çok düşük hızlarda sonra tekarar kopuyor. İnternet ışığı mavi normal yani kırmızıya dönmüyor modemde ama bağlantı olmuyor. Bazen her 5 dakikada bir kopuyor ve dayanılmaz oluyor. CS:GO'dan banlanacağım dereceliden sürekli çıkıyorum diye. Online oyun oynayacaksan PoyrazNet çok büyük sorun. Üstelik fatura sistemleride berbat AkBannk otomatik ödenen faturaları PoyrazNet'in muhasebesi işlemiyor kaç sefer çift fatura ödedim iade edilecek dendi edilmedi. Çağrı merkezi bile muhasebeye ulaşamıyor adamlar telefonu açmıyor. Beni aktardılar kaç defa yüzüme kapatıldı. Hala verdiğim paraları geri almaya uğraşıyorum. Bende bu ay değiştirmeyi düşünüyorum hattı taşıdıktan sonra 6 ay içinde ayrılırsan kurulum ücreti vs yansıtırlar dedikleri için bekledim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum PoyrazNet pişmanlıktır.

Çok soran olmuş ekleme olarak evet DNS çalışmıyor tamamını engelliyorlar bununla ilgili çok şikayet var internette, serbest profil felan seçin diyor ama tamamen yalandan ibaret çoğu siteye girişinizi engelliyor ve büyük ihtimal girdiğiniz siteleride logluyorlar.

Son düzenleme:
@RedDragonnn Ağustos'ta tüm internet sağlayıcılar zamlarını yapacaktır. Zamlara göre bende değiştirmeyi düşünüyorum. DNS doğru Netspeed kullanırken özgürce DNS girerek istediğim siteye girebiliyordum. Kesilme yoktu Netspeed fakat ben çıktığım zamanlarda Hindistan IP problemi bazen o da kesiliyordu son fiyat zammından sonra çıkmıştım. PoyrazNet de bir sorun olunca çözmüyorlar doğru benim yükleme hızımı yükseltmediler Netspeed de böyle güncelleme olunca hemen düzeltip istediğim hıza yükseltiliyordu. Ben de hepsi zam yapsın araştırıp geçeceğim başka internet sağlayıcısına.

@PoyrazNET bu kullanıcıyı da etiketlemeye gerek yok reklamını yaptı gitti. DonanımHaber gibi forumlarda aktifti burada olduğu gibi oraya da girdiği yok ilgilenmiyor yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı