PPSSPP Burnout Legends hız birimi km/h olmuyor

YakuzaMishima

Picopat
Daha fazla  
Oyunun europe versiyonunu yükledim. PPSSPP ayarlarında dil seçeneğini İspanyolca seçince birimler kmh oluyor ancak İngilizce'ye alınca mph oluyor. Sanırım PPSSPP English seçince Amerikan versiyonuna dönüşüyor. İngilizce olarak kalıp da nasıl kmh biriminde görüntüleyebilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20240407_161457.jpg
    IMG_20240407_161457.jpg
    190,6 KB · Görüntüleme: 13
Sanırım İngilizler de birim olarak MPH kullanıyor diye oyun İngilizcede her türlü MPH gösteriyor.
PSP'den de açıp baktım, bir dil ayarı dahi yok. Sanırım MPH olarak oynamaktan başka çare yok.

Sanırım İngilizler de birim olarak MPH kullanıyor diye oyun İngilizcede her türlü MPH gösteriyor.
PSP'den de açıp baktım, bir dil ayarı dahi yok. Sanırım MPH olarak oynamaktan başka çare yok.
Hocam doğru diyorsunuz, İngilizler de mph kullanıyormuş. Ben küçükken araba oyunlarının ntsc (Amerika) sürümünde mph, pal (Avrupa) sürümünde kmh gösterilirdi. Mesela Gran turismo 2 Avrupa sürümünde kmh olarak oynanılıyor.

Hocam doğru diyorsunuz, İngilizler de mph kullanıyormuş. Ben küçükken araba oyunlarının ntsc (Amerika) sürümünde mph, pal (Avrupa) sürümünde kmh gösterilirdi. Mesela Gran turismo 2 Avrupa sürümünde kmh olarak oynanılıyor.
Herhalde yerelleştirmeyi birazcık abartmışlar, oyunun diline göre birim kullanmışlar.

Geri
Yukarı