PPSSPP Butonlar sabit kalıyor

Altay42

Hectopat
Arkadaşlar PPSSPP nin kontrolleri zaten zor ekran görüntüsündeki gibi butonlar sabit kalıyor ve oynanmaz hale geliyor. Çözümünü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüleri_20210621-214039.png
    Ekran görüntüleri_20210621-214039.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 49
Bende tam bugün almıştım 😂😂 Ekran küçük ya zor olmuyor mu?
Sırf bunun için 2x USB Port ve 1x HDMI Port a sahip aparat aldım. PUBG + diğer bütün oyunları kolaylıkla 32 inc ekranda oynayabiliyorum (Online kesime haksızlık yapmamaya dikkat ediyorum, PUBG de sadece Emülatörlerle oynuyorum).
Ben J7 Prime telefonumdan denedim ve gayet iyi oldu ama eğer imkanınız varsa bilgisayardan oynayın. Büyük ekran daha zevkli oluyor.
Ve şu anda Hocamın dediği gibi PC den oynamaktayım, daha zevkli ve kolay.

Sırf bunun için 2x USB Port ve 1x HDMI Port a sahip aparat aldım. PUBG + diğer bütün oyunları kolaylıkla 32 inc ekranda oynayabiliyorum (Online kesime haksızlık yapmamaya dikkat ediyorum, PUBG de sadece Emülatörlerle oynuyorum).

Ve şu anda Hocamın dediği gibi PC den oynamaktayım, daha zevkli ve kolay.
Fiziksel klavye için program içinde bir ayar yapmam gerekiyor mu?

Evet, biraz uğraştırıcı ama sonuç sevindirici :). Gamepad varsa onunla oynamanızı tavsiye ederim.
Arkadaşlar bu oynadığım PES 13 gerçek mi? Sizin oynadığınız PES 13 ün fotoğraflarını atabilirmisiniz? Ayrıca önerebileceğiniz oyun var mı?
Evet, biraz uğraştırıcı ama sonuç sevindirici :). Gamepad varsa onunla oynamanızı tavsiye ederim.
Evet ayarlarda tuşlarin yerlerini değiştirip hallettim.

Geri
Yukarı