RPCS3 emülatörüne Türkçe yama yapılır mı?

Ben emülatör sayesinde ilk oyunun sonlarına geldim ancak oyun beklentilerimin biraz altında kaldı. Yıllardır adını duyduğum oyun bu mu dedim? Oyunun kötü olduğunu düşünmüyorum ancak bana biraz fazla abartılmış gibi geldi. Öncelikle karakterler gerçekten sempatik olmuş ancak kendilerini pek önemsetmiyorlar. Ana hikaye zaten iyi değil. Aksiyon içinse bir şey diyemem ben enülatör ile klavye mouse ile oynadım o yüzden nişan almak filan zordu. Grafikler zaten emülatör yüzünden çamur gibi. Yavaş yavaş Uncharted serisinin Balon olduğunu düşünmeye başladım. Diğer oyunları oynayınca tam karar veririm.

İlk oyun zaten çıktığı zamanda büyük etki yaratan bir oyun değildi. 2 ile Uncharted patlama yaptı. Ki PS'de oynamak da her zaman daha çok keyif verir ondan dolayı keyif alamamış olabilirsiniz.

İlk oyun zaten çıktığı zamanda büyük etki yaratan bir oyun değildi. 2 ile Uncharted patlama yaptı. Ki PS'de oynamak da her zaman daha çok keyif verir ondan dolayı keyif alamamış olabilirsiniz.
Ps de oynamadığım için olabilir ama yine de pek fikrimin değişeceğini zannetmiyorum. Puzzeler filan aşırı basit olmasının yanında oyunun karakterleri ile bağ kuramadım hem de sempatik olmalarına rağmen.

Geri
Yukarı