Çözüldü Ppsspp, PlayStation 3 oyunlarını açabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ErdemdDL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarıma daha hızlı olması için Phoenix OS (Android 7.1) indirdim ve ppsspp Android versiyonu indirdim. PlayStation portable ve PlayStation 2 oyunlarını gayet rahat açabiliyor fakat PlayStation 3 oyunları açabiliyor mu bilmiyorum. Boşa PlayStation 3 oyunu da indirmek istemiyorum denemiş ya da konu hakkında bilgisi olan lütfen yazabilir mi? Ayrıca bilgisayarda Windows 10 da var. Android olanla uyumlu değilse Windows 10'da ek olarak ppsspp mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bilgisayarıma daha hızlı olması için Phoenix OS (Android 7.1) indirdim ve PPSSPP Android versiyonu indirdim. PlayStation portable ve PlayStation 2 oyunlarını gayet rahat açabiliyor fakat PlayStation 3 oyunları açabiliyor mu bilmiyorum. Boşa PlayStation 3 oyunu da indirmek istemiyorum denemiş ya da konu hakkında bilgisi olan lütfen yazabilir mi? Ayrıca bilgisayarda Windows 10 da var. Android olanla uyumlu değilse Windows 10'da ek olarak PPSSPP mevcut.

Ben mi yanlış anladım yoksa PS2 oyunlarını PPSSPP'de mi çalıştırdınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı