Çözüldü PPT uzantılı dosya not defteriyle açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

karaborsa1

Femtopat
Daha fazla  
Ödev dosyamı indiriyorum, şu şekilde açılıyor.

ödev.png

Çözüm
Peki Notepad ile açmak istersem ne yapmam gerekir?
Şöyle bir dönüştürücü buldum, hiç kullanmadığım için çalışacağının garantisini vermiyorum.

Neden illaki Notepad ile açmak istiyorsunuz ki? PowerPoint istemezseniz LibreOffice de açıyormuş hem, indirin geçin.
.ppt ve .pptx dosya uzantısı Microsoft PowerPoint'e ait. Bir PowerPoint sunusunu Notepad ile açmaya çalışırsanız böyle görünür doğal olarak. PowerPoint indirmelisiniz.

.ppt ve .pptx dosya uzantısı Microsoft PowerPoint'e ait. Bir PowerPoint sunusunu Notepad ile açmaya çalışırsanız böyle görünür doğal olarak. PowerPoint indirmelisiniz.
LibreOffice de indirebilir hocam o da açıyor diye biliyorum ve ücretsiz.

LibreOffice'de indirebilir hocam o da açıyor diye biliyorum ve ücretsiz.

Ama bu ileriye doğru sıkıntı çıkarabilir. Ödev falan istediklerinde sunuyu bunla yaparsanız diğer programla açıldığında bazı uyuşmazlıklar olabilir. En sağlıklı olanı PowerPoint indirmesi.

Açamazsınız. Dönüştürücü ile anca.

Son düzenleme:
Şöyle bir dönüştürücü buldum, hiç kullanmadığım için çalışacağının garantisini vermiyorum.

Neden illaki Notepad ile açmak istiyorsunuz ki? PowerPoint istemezseniz LibreOffice de açıyormuş hem, indirin geçin.

Çözüm

Neden illaki notepad ile açmak istiyorsunuz ki? PowerPoint istemezseniz LibreOffice'de açıyormuş hem, indirin geçin.

Acil ihtiyacım olduğu için Notepad'den açmak istiyordum. Bu arada dönüştürücü çalışıyor, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı