Pqueen'in kişisel bilgileri kendi yayınında ifşa edildi

Pelin "Pqueen" Baymazoğlu, Twitter'da yaptığı bir yayın sırasında bit gönderilerek telefon numarasının ve ev adresinin ifşalandığını söyledi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
@emircanunlts suç duyurusunda bulunmadan, dava açmadan bir şey yapılmasını beklemek ile bir çözüm gelmez. Siz olayı takip ediyorsunuz galiba eğer yarın gündüz mağdur kişiler gerekli yerlere başvurup haklarını yasal olarak savunmazlar ise şüpheli bir hal ortaya çıkacaktır.

2015 mernis datası yüzünden olmuş bu olaylar, datayı inceledim.

Yorum yapıp sonrasında linç yerim ayağına yatanlara çok gülüyorum. 2010 Facebook gruplarında falan sanıyorlar kendilerini.

Linç yemek için yaptığın gayet belli, amaç etkileşim.

Günün sonunda eviniz tanımadığınız insanların hedefi altına giriyor. Ülkede normal insan yok. Kapınıza 20 kişi yığılsa ve ölümle tehdit edilenseniz muhtemelen sizin için en iyi linç olur.

Kişiyi sevmeyebilirsiniz ama ortada hayat söz konusuysa en ağır linçleri etkileşim için kullanacak kadar düşüyorsunuz.

Eh sizin o bilgileri paylaşandan farkınız kalmıyor. Burada elde ettiğiniz etkileşim yarın unutulup gider.

Yorum yapıp sonrasında linç yerim ayağına yatanlara çok gülüyorum. 2010 Facebook gruplarında falan sanıyorlar kendilerini.

Linç yemek için yaptığın gayet belli, amaç etkileşim.

Günün sonunda eviniz tanımadığınız insanların hedefi altına giriyor. Ülkede normal insan yok. Kapınıza 20 kişi yığılsa ve ölümle tehdit edilenseniz muhtemelen sizin için en iyi linç olur.

Kişiyi sevmeyebilirsiniz ama ortada hayat söz konusuysa en ağır linçleri etkileşim için kullanacak kadar düşüyorsunuz.

Eh sizin o bilgileri paylaşandan farkınız kalmıyor. Burada elde ettiğiniz etkileşim yarın unutulup gider.
Galiba bu insanlar ünlü olduklarının farkında değiller, değilsiniz. Kazandıkları paranın da. Anında yer değiştirip kendilerini gizleyebilecek güce sahipler, tabii ki düşmanları olacak ve tabii ki ifşalamak için her türlü karalama vesaire işlerine girecekler. Kaç milyon insanla etkileşimde olduklarını biliyor musunuz? Siyasi ayağı geçtim bak, ortaya siyaset girince işler çok daha çirkinleşecek.

Geri
Yukarı