Pre-Workout Tavsiyesi

Sanch

Hectopat
Daha fazla  
Yarın ufak bir pump yakalamak istiyorum ancak spor öncesi ne tüketsem bilemedim. Öyle kutu ile satılan toz pre-workoutlardan kullanma fikri aklımda yok. Kahve ve tuzlu soda olabilir diyorum. Ama ne kadar kahve (Evde hazırlayacağım) Kullanmam gerek veya ne kadar tuz kullanmam gerek bunları bilmiyorum. Veyahut enerji içeceği olabilir ama çok fazla çeşidi var. Monster, Red Bull, Black Bruin, HotLine, Dark Blue, Burn gibi bir sürü marka var. Öneriniz olursa belirtirseniz sevinirim. Ufak tüyolar verebilir veya yukarıda belirttiğim gibi kahve ve tuz miktarını da belirtebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nescafe Gold kullanarak evde hazırlamayı düşünüyordum.

Hiçbir işe yaramıyor maalesef. Taft markasının kahvesi var, o çok iyidir kendim de kullanıyorum ufak bir zam yemiş ama. Espresso'yu Starbucks veya çevrenizdeki kahve dükkanlarından bulabilirsiniz. Espresso genelde özel makinesi ile veya aletleri ile yapılıyor. Kendiniz yapamazsınız. Nescafe Gold'un tek özelliği acı tadı yüzünden uykunuzu açıp midenizi bulandırmak olur, kaliteli kahveler öyle acı olmaz.

Ne tarz bir kahve istiyorsunuz? Çekirdek mi?
Bende phin filter ve french press var. Bunlarla yaptığım her kahve(Hatta sadece sıcak suyla yaptığım granül kahveler bile) birbirinin aynısı gibi geliyor.
Sorduğumda ekipmanlardan dolayı tadları pek belli olmaz ayrıca zamanla alıştıkça hepsi farklı gelecek falan dediler ama bilemedim.
O yüzden bir de size sormuştum

Bende phin filter ve french press var. Bunlarla yaptığım her kahve(Hatta sadece sıcak suyla yaptığım granül kahveler bile) birbirinin aynısı gibi geliyor.
Sorduğumda ekipmanlardan dolayı tadları pek belli olmaz ayrıca zamanla alıştıkça hepsi farklı gelecek falan dediler ama bilemedim.
O yüzden bir de size sormuştum
Kahve gurmesi sayılmam ancak Coffe Department isimli siteden aldığım kahveden memnun kalmış ve iddia ettikleri aromayı almıştım. İnceleyebilirsiniz isterseniz fiyatları artmış olsa da alınabilir denemek için.

Yeni konular

Geri
Yukarı