Precision T3500 Sistemde Bazı Değişiklikler Yapmak istiyorum

• Konuyu başlatan Gamiurams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 3B
Valla uyacağını pek zannetmiyorum büyük bir kart. Çokmu kötü peki bu zotac :S

Çok kötü diyemem.
Ancak senin bilgisayarına, anladığım kadarıyla uzun ekran kartları da olmaktadır. Harddisklerin bulunduğu kapak kaldırıldığı zaman altta genel bir boşluk görülmektedir. Yeni tip uzun ekran kartları bu boşluğua uzanacaktır.
Benim esas tereddütüm ekran kartı harici beslemesidir. PSU ve kabloların uygun mu acaba.

Çok kötü diyemem.
Ancak senin bilgisayarına, anladığım kadarıyla uzun ekran kartları da olmaktadır. Harddisklerin bulunduğu kapak kaldırıldığı zaman altta genel bir boşluk görülmektedir. Yeni tip uzun ekran kartları bu boşluğua uzanacaktır.
Benim esas tereddütüm ekran kartı harici beslemesidir. PSU ve kabloların uygun mu acaba.
Kablolardan emin değilim fakat psu 525 Watt Şu an aklımda ya MSI yada ZOTAC alıcam vatan bilgisayardan alacağım için muhabbeti kurduğum bir çalışan var olmazsa ekran kartını açmasını rica edip bir metreyle boyutunu ölçebilirim ona göre kasaya alırım.

PCI-E güç çıkışların yok mu? Ya da boşta en azından 2 molex olsun...

Bilemiyorum... Nasıl öğrenebilirim ? Ama ekran kartını aldığımda zaten ben takmayacağım vatan bilgisayarda takıyorlar diye biliyorum bağlantılarını orda yaparlar. Fakat dediğin gibi eğer güç çıkışları uygun değilse olmayabilir. Önceden bir bakmam lazım PSU 525 Watt ama onu biliyorum fakat güç PSU dan çıkan kablolardan anlamam.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı