Predator Helios 300, 16 GB RAM önerisi

Bende helios 300 aldım tek ram var onu çift yapmayı düşünüyorumda garantisi ne olur ram eklersek bilginiz var mı altında 4 5 tane vida var sadece açsak garantiden çıkar diye yapmak istemiyorum.

Bende helios 300 aldım tek ram var onu çift yapmayı düşünüyorumda garantisi ne olur ram eklersek bilginiz var mı altında 4 5 tane vida var sadece açsak garantiden çıkar diye yapmak istemiyorum.
Servisi aradığımda çıkar diyor ama çıkmaması lazım. Şahsen kendisi açıp RAM veya SSD taktıktan sonra servise gönderen ve sorun çıkmayan kişilerde var. Ama ben hiç göndermekle uğraşmam kendim açar takarım. Sonuçta bu şartlar altında oyun cihazı diye +12K para bayılıyoruz ve tek kanal ile geliyor...

Servisi aradığımda çıkar diyor ama çıkmaması lazım. Şahsen kendisi açıp RAM veya SSD taktıktan sonra servise gönderen ve sorun çıkmayan kişilerde var. Ama ben hiç göndermekle uğraşmam kendim açar takarım. Sonuçta bu şartlar altında oyun cihazı diye +12K para bayılıyoruz ve tek kanal ile geliyor...
İşte o kadar para verip bide garantiden çıkarsa diye yapmak istemiyorum alt tarafı 3 4 vida söküp takılacak ama işte genede kararsız bırakıyor insanı bu durum.

@Conficker Belasi @ClGULi Geç oldu ama RAM'i sipariş verdim ben aldığımda 680 TL'idi şimdi aradılar ürün stokta kalmamıştır gibi bir şeyler dediler normalde uğraşırdım bunlarla ama pek oralı olmadım zaten şuanda 850 TL yapmış şerefsizler fiyatı. Başka öneriniz var mı daha ucuz bir şekilde?

Geri
Yukarı