Prehesap güvenilir mi?

Tecrübeniz olmadan yorum yapmayın lütfen. Uczpre adlı siteden almıştım kaç aydır hala çalınmadı.

Güzel kardeşim, bu tür sitelere asla ve asla güvenilmez. Belki çalıp satıyorlar nereden bileceksin? Bir nevi korsan ile aynı şey. Oyun yapımcısına para gitmiyor. Hesabın başına bir şey gelse ne yapacaksın. 1-2 defa olmaz ama 3. sünde olur nereden bileceksin.

Evet senin patlamamış olabilir ama bu asla patlamayacağı anlamında gelmez. Ayrıca korsan gibi emek hakkı yiyorsunuz.
Çalıntı hesapların hangi sitenin sattığı hangi sitenin satmadığını bilemeyiz. Çalındığını da sanmıyorum çünkü hesapta en ufak değişiklik yok. Bir oyun hesabını satmak korsan değildir.

Çalıntı hesapların hangi sitenin sattığı hangi sitenin satmadığını bilemeyiz. Çalındığını da sanmıyorum çünkü hesapta en ufak değişiklik yok bir oyun hesabını satmak korsan değildir.
Korsan değil ise neden kullanılan hesapları satıyorlar. Nerden biliyorsun diyeceksin. Zamanında bende almıştım ve evet hesaplar çalıntı.

Korsan degildir efendim, aldigimiz hesaplar tamamen orijinal. Nasil alindigi veya ne amacla kullanildigi bizi ilgilendirmez.
Nasıl ilgilendirmez? Örnek veriyorum senin hesabın çalındı. Ve bu tür bir siteden satıldı. Buna nasıl bir tepki verirdiniz? Cidden empati kurarak cevap verin böyle durumlara.

Nasıl ilgilendirmez? Örnek veriyorum senin hesabın çalındı. Ve bu tür bir siteden satıldı. Buna nasıl bir tepki verirdiniz? Cidden empati kurarak cevap verin böyle durumlara.
Hesabin sahibi istedigi gibi geri alabiliyor hesabi. Satin aldigi kredi karti bilgisini verdigi zaman Mojang direkt olarak size e-mail ile sifreyi sifirlama istegini gonderiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı