Prehesap güvenilir mi?

Evet ama sonuçta yaptığın suç.

Bilemiyeceğim adamlar hesabını değişik yollardan kaptırıyor ben bunların çoğununu yapmış bir kişiyim en azından bir bilgim var ob (openbullet) vebenzeri programlar ile yapıyorlar. Beni nasıl olduğu ilgilendirmez ben aldım kullanıyorum.

Bilemiyeceğim adamlar hesabını değişik yollardan kaptırıyor ben bunların çoğununu yapmış bir kişiyim en azından bir bilgim var ob (openbullet) vebenzeri programlar ile yapıyorlar. Beni nasıl olduğu ilgilendirmez ben aldım kullanıyorum.
Evet bu yaptığında suç. En son yazdığın cümleye gelelim. "Beni ilgilendirmez". Nasıl kolay dimi yazılışı? Peki ya sen binlerce kod yazıp çıkardığın oyununu böyle satın alsalar ne derdin?

Ekliyeyim bende böyle bir olaya kurban gittim anlamadığım şekilde 2000 TL yatırdığım Roblox hesabında 4 türlü doğrulama vardı ama anlamadığım şekilde çalındı.

Evet bu yaptığında suç. En son yazdığın cümleye gelelim. "Beni ilgilendirmez". Nasıl kolay değil mi yazılışı? Peki ya sen binlerce kod yazıp çıkardığın oyununu böyle satın alsalar ne derdin?

Sen bir oyunu yapıp pazarlasan milletti de bu konuda geliştirmeye çalışıp kodları paylaşırsan millette senin oyunun sayesinde senin yanında oturup dünyanın en çok satan oyununu yapması ve ödül almasıda insana koyar.

.
Güzel günlerdi sadece o kanata 70 lira baymıştım :D .

Yeni konular

Geri
Yukarı