Premiere Pro kasıyor

Önizlemeyi çok efekt kullanılan bir sekansta full olarak kullanıyorsan en iyi sistem bile zorlanır. 1/4 yap.
Sorun öyle bir şey değil hocam. Sequence'a herhangi bir dosya atıp oynatınca da kasıyor. 1/4 yaptım sorun yine aynı. Kaldı ki efekt varken Full'de oynatınca sorun çıkmıyordu.

Programı kaldırdığınızda kullanıcı ayarlarınız vs. silinmiyor bildiğim kadarıyla en azından Audition'da böyle. Programı açarken Shift tuşuna basılı tutarsanız default ayarlarına geri dönmesi gerekli bu şekilde bir deneyin isterseniz.

Programı kaldırdığınızda kullanıcı ayarlarınız vs. silinmiyor bildiğim kadarıyla en azından Audition'da böyle. Programı açarken Shift tuşuna basılı tutarsanız default ayarlarına geri dönmesi gerekli bu şekilde bir deneyin isterseniz.
Programı kaldırırken kişisel ayarlar kaldırılsın mı gibi bir şey sordu, "Evet" dedim. Az önce de Shift'e basılı tutarak açtım. Sorun devam ediyor maalesef.

Cuma günü hiçbir sıkıntı yoktu hocam SSD'de ne gibi bir sıkıntı olmuş olabilir ki? Zaten haftasonu yasaktan dolayı kapalıydı ofis.
Cuma günü sorun olmaması pazartesi olmayacağı anlamına gelmez. SSD'de oluşan bir hata bahsettiğiniz takılmalara neden olabilir. Sonuçta Premiere Pro depolama birimi çok meşgul eden bir yazılım.

SSD'ye ek olarak 2 TB HDD diskim var. Ona kurdum uygulamayı fakat
Farklı bir HDD'de değil SSD'de denemen daha doğru olur. Windows 10 bile HDD'de sorun çıkarırken üzerine Premiere Pro'yu da çalıştırmak pek mantıklı değil. Olmadı Premiere Pro'nun farklı bir sürümünü deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı