Premiere Pro vs After Effects

cansoylu

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Sorum şu ki YouTube üzerinde sesli çizgi romanlar yapıyorum ancak bazı yabancı kanalların çizgi roman sayfalarında ki o kaydırma geçiş yani yakınlaştırma sağa sola kaydırma vb çok güzel ve ben Premiere Pro kullananan birisiyim ancak bu ayarları göremedim. After Effects ile daha kaliteli editler yapabilir miyim? Bunu öğrenmek istiyorum. Teşekkürler şimdiden.

İki program farklı amaçlara hizmet ediyor, YouTube üzerindeki kurgu efekt işleri için Premiere Pro gayet yeterli ve işinizi görür, hepsini After Effects'ten yapayım derseniz takılır kalırsınız, heleki Premiere Pro da ayarları bulmada sorun yaşadıysanız After Effects'e hiç bulaşmayın. Premiere Pro öğrenin yeterli.

Merhaba. Sorum şu ki YouTube üzerinde sesli çizgi romanlar yapıyorum ancak bazı yabancı kanalların çizgi roman sayfalarında ki o kaydırma geçiş yani yakınlaştırma sağa sola kaydırma vb çok güzel ve ben Premiere Pro kullananan birisiyim ancak bu ayarları göremedim. After Effects ile daha kaliteli editler yapabilir miyim? Bunu öğrenmek istiyorum. Teşekkürler şimdiden.
PP'de masking yaparak veya çizgi romanlarını PP'ye aktarmada önce mask'layıp kesip parçalara ayırarak oynayabilirsin.

Premiere için Motion Bro eklentisi var ücretsiz, bir incele işine yarayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı