After Effects vs Premiere Pro

Hamc

Decapat
Ben Instagram'da Marvel ve DC Comics editleri yapıyorum. Şu an CapCut kullanıyorum ama daha profesyonel yapmak istiyorum. Hangi program benim daha çok işime yarar?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de. Çünkü ikisi farklı ihtiyaçlara hitap ediyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani yapmam gereken Premiere Pro veya CapCut'tan video kesme-ekleme işi yapıp, efektleri ve geçişleri After Effects'den yapmam gerekiyor. Doğru mu?

Yani yapmam gereken Premiere Pro veya CapCut'tan video kesme-ekleme işi yapıp, efektleri ve geçişleri After Effects'den yapmam gerekiyor. Doğru mu?
Premiere Pro kısmı doğru. After Effects kısmı yapacağın işe bağlı olarak değişir. Efekt ve geçişlerin bazılarını Premiere ile de yaparsın. Ne türde editler yaptığını bilmediğim için net bir şey diyemem. Yine de her türlü ikisini de öğrenmen iyi olur. Edit çeşitliliğin arttıkça iki programdan da yararlanırsın.

Premiere Pro kısmı doğru. After Effects kısmı yapacağın işe bağlı olarak değişir. Efekt ve geçişlerin bazılarını Premiere ile de yaparsın. Ne türde editler yaptığını bilmediğim için net bir şey diyemem. Yine de her türlü ikisini de öğrenmen iyi olur. Edit çeşitliliğin arttıkça iki programdan da yararlanırsın.
Şu tarz video yapıp şu görsellikte yapmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı