Adobe Premiere Pro vs Adobe After Effects

KannHeil

Hectopat
Kendimi video editleme konusunda geliştirmeyi düşünüyorum. YouTube içerik veya Instagram içerik videoları editlemek istiyorum. Bu 2 uygulamanın arasından hangisini tercih etmeliyim sebepleriyle açıklar mısınız? Ve ayrıyeten bu uygulamaların dışında başka bir önerdiğiniz yazılım varsa onlara da göz gezdirebilirim. Şimdiden yanıt verenlere teşekkür eder iyi sosyaller dilerim.

Kendimi video editleme konusunda geliştirmeyi düşünüyorum. YouTube içerik veya Instagram içerik videoları editlemek istiyorum. Bu 2 uygulamanın arasından hangisini tercih etmeliyim sebepleriyle açıklar mısınız? Ve ayrıyeten bu uygulamaların dışında başka bir önerdiğiniz yazılım varsa onlara da göz gezdirebilirim. Şimdiden yanıt verenlere teşekkür eder iyi sosyaller dilerim.

Adobe Premier normal edit küçük şeyler için bence ideal bir uygulama, Adobe After Effects ise isminden de anlaşıldığı gibi effektli şeyler yapmak için örneğin fragmovie gibi şeyler yapmak için falan iyidir.

Premiere ile hızlı ve kaliteli kurgular oluşturabilirsin. After Effects'e bir sürü plugin kurarak çok fazla sayıda farklı efektlere sahip olabilirsin. Yani çok hareketli şeyler yapmak istiyorsan After Effects'ten başka şansın yok zaten.

Geri
Yukarı