Premium Link Generator Siteleri Güvenilir mi?

Generator tarzı sitelerin sanırım en zararsızları domain generator tarzı siteler. :D

Konuya gelirsek, temkinli olmak gerek. Reklam çok çıkıyor, bazen zararlı içeren pop-up'lar bile çıkabiliyor.

Tamamen fiyasko siteler. Reklam ve para kazanmak için kurulmuş sitelerdir. Başka bir şey değildir. Yardımcı programlar var mega için mesala mega dowlander var onu kullanıyorum. Genelde zaten çoğu dosyayı mega da buluyorum.

Bazıları çatır çatır çalışıyor bazıları sırf reklam, icraat filan yok. Deneme yanılma yapman lazım. Hiç çekilir dert değil bence. Ayrıca IS şart. Reklam aşırı çünkü. :)

Aslında bazı chatbox premiun link generator siteleri çalışıyor ben zamanında çok kullanırdım araştırırsanız sağlam siteler elbette bulursunuz ama bazı Tampermonkey betikleri link kısaltma servislerini atlayıp asıl linke ulaşmanızı sağlayabiliyor ben eskiden bu şekilde kullanırdım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı