Preo Marka Soğutucu Alınır mı?

erensavas

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Teknosa'dan soğutucu bakarken Preo markasına denk geldim ve sanırım bu marka Teknosa'nın kendi markası. 2 adet soğutucu arasında kaldım ve kafamda iki soru var. Marka güzel midir? Pişman olur muyum? Ayrıca sizce laptopuma uygun mu fanın olduğu yerler falan? Laptopum Lenovo v330 ve klavye üzerinde WASD kısımları ile onun yukarısında sıcaklığı daha fazla hissediyorum. Laptopun havalandırma delikleri de zaten altta Q-A harfleri ile P-L harfleri hizasında. Bulduğum soğutucuları ve laptopumun linkini bırakacağım. Ayrıca bütçem 120TL yi geçemiyor böyle bir durum da var. Eğer bu iki soğutucuyu önermezseniz farklı modeller önerebilirsiniz. Soğutucular: Preo My Cooler Mgf01 Gaming Notebook Soğutucu Fiyatı ve Özellikleri ve Preo My Cooler Mgf02 Gaming Notebook Soğutucu Fiyatı ve Özellikleri . Laptopum: Lenovo V330-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB Radeon 530 Fiyatı .

Ben Preo Km03 klavye-mouse almıştım. Sağlam kazık attılar baya kusurlu klavye-mouse. Oyunlarda klavye donuyor mause'un tuşları takılıyor ve sensörü berbat. Bu yüzden preo'dan nefret ediyorum. Yinede diğer ürünlerde nasıldır bilemem. En iyisi YouTube'da tanıtım videosunu arayın eğer varsa yorumları biraz inceleyin.

Son düzenleme:
Ben preo my combo adı altında satılan çöp yığınını aldım. Notebook soğutucusuna ihtiyacım olduğu için aldım ve soğutmasaydı daha iyiydi diyebilirim. USB portlarının yeri bile kötüydü. 50 kere kablo değiştirdim. Herhalde verdiğim kablo parası ve soğutucu parasıyla massive 23 alabilirdim.

O zaman almayacağım arkadaşlar. Bende bir süre daha araştırdım ve en iyisi almamak. Ancak var mıdır farklı önerileriniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı