Preo My Cooler MGF01 Soğutucu Nasıldır?

Wuthrad

Hectopat
Merhabalar,

Arkadaşlar yeni bir soğutucu almak istiyorum ve Teknosa'nın özel ürünü Preo MY Cooler MGF01 Gaming Notebook Soğutucu'yu gördüm. Site yorumlarında çok iyi olduğu söylenmiş sizin bu marka hakkında yorumlarınız var mı?

Merhabalar,

Arkadaşlar yeni bir soğutucu almak istiyorum ve Teknosa'nın özel ürünü Preo MY Cooler MGF01 Gaming Notebook Soğutucu'yu gördüm. Site yorumlarında çok iyi olduğu söylenmiş sizin bu marka hakkında yorumlarınız var mı?

İş görür bence ama ortada da bir fan olsaydı çok daha iyi olurdu.

Açıkçası bende bir tane soğutucu var almıştım geçen yaz ama pek iyi çıkmadı. Ben de bi USB vantilatör almıştım, onun kapağını söküp laptopun altına koydum, hali hazırda elimde olan soğutucuyu da ters çevirip laptopun üstüne koydum. Süper soğuttu hiçbir problem olmadı. Ama altta usb vantilatör olunca görünüş açısından hoş durmuyordu ben de o yüzden soğutucu almak istiyorum. Lakin ilk aldığım kötü çıktığı için de şüpheliyim bu konuda.

USB Vantilatör:

Preo marka soğutucuyu alıp alta koyarsam diğer soğutucuyu yine klavyenin üstüne koyacağım. Ama bu Preo, usb vantilatörle aynı etkiyi gösterir mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı