Preo My Game MG40 Ledli Klavye İncelemesi

Bugün sizlere Teknosa'dan almış olduğum Preo My Game MG40 klavyesini tanıtacağım. Klavyeyi 2 hafta kullandım. Öncelikle tasarım olarak iyi bir iş çıkarttıklarını söyleyebilirim. Fakat harflerin üstünde LED olmaması bir dezavantaj. Klavyede 12 multimedya tuşu var. Klavyenin gövdesi metaldir. Tuşlar sessiz ve geçişler gayet hızlı 1 MS tepki süresi var zaten. Klavyeyle birlikte bir kitapçık geliyor kutu içeriği pek yok zaten. Özel işleme bir kablosu var örgü şeklinde. Klavyede telefon tutacağı var bu benim için pek bir anlam ifade etmiyor ama elbet işine yarayacak birileri vardır.

IMG-20170716-WA0023.jpeg

Özetle ürünün iyi yönleri :
Telefon tutacağı var.
Hissiyatı çok güzel.
Tuşlar çok seri.
LED leri Rainbow şeklinde.
12 multimedya tuşu
Kavisli tuşlar
Kötü Yonleri :
Ayarlanabilir renk seçeneği yok.
Harflerde LED yok.
Harfler çok küçük olmasa da birazcık küçük.
Klavyenin metal gövdesi biraz ince.

Fiyatı 79.90 TL'dir. Eğer ben ucuz ve LED li bir klavye istiyorum derseniz alabilirsiniz. Tavsiye ederim.

Şimdilik incelememiz bu kadardı daha fazla fotoğraf ve bilgi ekleyeceğim hayırlı günler okuyan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süre daha kullandım ve bazı sorunlarla karşılaştım. Öncelikle klavyedeki harfler 2. ayında silinmeye başladı. Ve bazen tuşları algılamıyor sert basman gerekiyor. Arkadaşlar kesinlikle önermiyorum bu fiyata çok daha iyi klavyeler alınabilir ben bu klavyeyi geçici süreliğine almıştım fakat idare etmeyecek gibi. Başka sorunlarla karşılaştıkça yazacağım. İyi forumlar.

Preo ürünlerini son zamanlarda Teknosa'da görüyorum hep. Kendi markaları veya anlaşmalı olabilir. Göz gezdirdim bir defa uygun ve başarılı ürünlere benziyorlar ama kullanmadığım için kesin bir şey diyemiyorum.

Preo ürünlerini son zamanlarda Teknosa'da görüyorum hep. Kendi markaları veya anlaşmalı olabilir. Göz gezdirdim bir defa uygun ve başarılı ürünlere benziyorlar ama kullanmadığım için kesin bir şey diyemiyorum.

Kesinlikle alma. Tavsiye etmiyorum.

Arkadaşlar klavyeyi 1 ay sonra çöpe attım. Şuan Microsoft Curve Keyboard 2000'den yazıyorum. O kadar kalitesiz bir klavyeydi ki Preo My Game anlatamam. Üzerindeki harfler 1 ayda silindi yahu böyle bir şey olabilir mi! Her neyse arkadaşlar PREO MY GAME ürünlerinden uzak durun yoksa pişman olursunuz bunu alacağınıza Everest, Frisby alın daha kaliteli kalır inanın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı