Preo Tiger MG-11 kulaklık incelemesi

Hepinize selamlar. Birkaç gün önce aldığım tiger MG-11 modelinin incelemesini yapacağım.

Uzaktan böyle görünüyor.

234234.jpg

USB ile birlikte gelen RGB ışıklar hoş görünüyor. Olsa da olur olmasa da denilebilecek bir şey bu ürün için.
IMG_20200728_154428.jpg

İç kısımdaki pedleri böyle görünüyor. İlk birkaç gün cidden çok sıkmıştı ama ardından açıldı herhalde ve şu an çok rahat.

IMG_20200728_154454.jpg

RGB olmadan kullanmak isterseniz ise sizi böyle bir görüntü karşılıyor.
IMG_20200728_154357.jpg

İncelememize artıları (+) ve eksileri (-) ile devam edelim
Artıları (+);
(+) Ses seviyesi yeterince tatmin edici. 108DB'ye kadar bir değer sağlıyor. 100DB çöp kamyonu ya da bir kar aracının çıkardığı ses seviyesine tekabül ediyor
(+) Işıkları hoş duruyor. Yukarıda da dediğim gibi olmasa da olur muş ancak koymuşlar madem bize de artıyı vermek düşer :D.
(+) mikrofon sesinizi yeterince net bir biçimde karşı tarafa iletiyor
(+) Pedleri yeterince yumuşak. Yukarıda da belirttiğim gibi ilk birkaç gün sıktı ama ardından o sıkma durumu geçti şu anlık rahat diyebilirim.
(+) Kablonun kısalığının yanında örme olması iyi bir şey fiyata göre.
Eksileri (-);
(-) Kablo uzunluğu yeterli değil. Bu kullanımdan kullanıma değişebilir ama bana göre kısa bir kabloya sahip.
(-) Ses kısıp açmak için koydukları şey cidden çok büyük ve kablonun kısalığı ile birleşince kötü oluyor
(-) Uzun süre kullanımlarda baş ağrısı yapabiliyor.
Evet bir incelememizin daha sonuna geldik. Ürünün fiyatı 97 TL Teknosa'da gezerken gördüm ve oradan bizzat aldım eğer sizde gidip incelerseniz yukarıda yazdığım artı ve eksilere hak vereceğinizi düşünüyorum. Son olarak ise ürünün sesinin ne kadar çıktığı merak edenler için aşağı kısma bir ses kaydı bırakıyorum. Bizzat ben kendim telifsiz bir müziği açıp telefonum ile kaydettim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İmzanızdaki rüyalar sözleri çok hoş durmuş. İncelemeniz de güzel. Kulaklığı beğenmedim tabii orası ayrı. :)

Teşekkür ederim öncelikle rüyalar iyidir :). Bu bütçe aralığında az seçeneğim olduğundan ve gidip görerek almak istediğimden bunu seçtim yoksa :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı