Çözüldü Press any Key to Boot from USB hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emre._.0

Centipat
Yer
Yerel Disk (C:)
Daha fazla  
Merhaba, laptopa daha 2gün önce SSD almıştım. Sonra laptopu yanlışlıkla kapattım ve otomatik onarım hazırlanıyor sorunu geldi. ben de Rufus'dan MBR USB belleği hazırladım. Windows 10 ve F2'den USB’yi seçtim ama press any Key to Boot from USB hatası verdi. Herhangi bir tuşa bastım ve ekranın en sağ üstte " _ " işareti var o kadar. @Recep Baltaş @enes.wtp
Edit : Şimdi de böyle oldu.
image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada yavaş açılması normal önemli olan takılmaması çünkü DVD, USB'ye göre çok yavaş bir cihaz.

Olsun şu Windows olsunda kurtuliyim şiddet uygulanıyor bana evde 😪.
Bu arada yavaş açılması normal önemli olan takılmaması çünkü DVD, USB ye göre çok yavaş bir cihaz.

Kurulum Başlıyor’da hala napcam ya.
Bu arada yavaş açılması normal önemli olan takılmaması çünkü DVD, USB ye göre çok yavaş bir cihaz.
Napcam?
@enes.wtp yardım et hocam 2gün önce SSD aldım şimdi kurulum başlıyor yazısında kaç saattir takıldı.

Son düzenleme:
Olsun şu Windows olsunda kurtuliyim şiddet uygulanıyor bana evde 😪.

Kurulum Başlıyor’da hala napcam ya.

Napcam?
@enes.wtp yardım et hocam 2gün önce SSD aldım şimdi kurulum başlıyor yazısında kaç saattir takıldı.
Başka ISO dosyalarını da denediyseniz anakartla alakalı problem vardır bir de USB yi ön tarafa takıyorsanız arka tarafa takın. SSD ile alakalı problem yok.

Öncelikle, standart bir DVD'ye Windows 10 ISO dosyasını sığdıramazsınız. Bir DVD'nin boyutu yaklaşık 4,38 GB'dir ama sürüm 2004 64 bit Windows 10 ISO dosyası 4,6 GB'dir.
Farklı USB'de de aynı. :/
Farklı bir ISO dosyasıyla denediniz mi? ISO dosyasını şuradan indirin:
Windows 7 USB/DVD Tool ile yazdırdım.
Windows 7 USB/DVD Tool ile değil, Rufus ile yazdırın:
Windows 7 USB/DVD Tool kullanan kaldı mı, çok merak ediyorum.

Artı -1 Eksi
Öncelikle, standart bir DVD'ye Windows 10 ISO dosyasını sığdıramazsınız. Bir DVD'nin boyutu yaklaşık 4, 38 GB'dir ama sürüm 2004 64 Bit Windows 10 ISO dosyası 4, 6 GB'dir.

Farklı bir ISO dosyasıyla denediniz mi? ISO dosyasını şuradan indirin:

Windows 7 USB/DVD tool ile değil, Rufus ile yazdırın:
Windows 7 USB/DVD tool kullanan kaldı mı, çok merak ediyorum.

Hocam Win 8.1 yükledim çözüldü Win 8.1 ile geçineceğim.
Başka Windows sürümü dener misin? SSD'de problem yok. Eğer yine olmazsa başka USB dene. 2.0 port ta olsa bu kadar bekletmez. Ben 6-7 dakika da masaüstüne geliyorum 2.0 ile.

Win 8.1 direk oluyor Win 8.1 yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı