Preworkout kullanılmalı mı?

Pre-Workout sadece kafeinden ibaret değildir. Pre-Workout, Arjinin ve Beta Alanin gibi pek çok enerji verici ve yorgunluğu vücuttan atan maddeler içerir. Pre-Workout'u sadece kafeinden ibaret görmek, yanlıştır.

Pre-Workout alabilirsiniz, yorgunluğunuzu azaltır ve enerjinizi artırır. Ayrıca antrenman performansına da etkisi vardır. İçerik genelde, "enerji vericiler + vitaminler + elektrolitler + toparlayıcılar" şeklindedir.

Eğer kullanacaksanız tavsiyem, etkisinin azaldığını hissettiğiniz zaman 1-2 hafta ara verin.

Son düzenleme:
Merhaba ben de alacağım kararsız kaldım daha çok ders için kullanacağım spor içinde kullanırım ama daha çok ders yani sizce pre mi alayım yoksagamer hack mi hangisi daha karlı olur.

Merhaba ben de alacağım kararsız kaldım daha çok ders için kullanacağım spor içinde kullanırım ama daha çok ders yani sizce pre mi alayım yoksagamer hack mi hangisi daha karlı olur.
Gamer Hack alın. Pre-Workout içerseniz, büyük ihtimal ders çalışamazsınız.

Kafein hapı da alabilirsiniz.

Gamer hack alın. Pre-workout içerseniz, büyük ihtimal ders çalışamazsınız.

Kafein hapı da alabilirsiniz.

Sebep hocam? Konuyu hortlatıyorum ama, savaş hocanın bir videosunda gamer tozlarda çok az tirozin var diyor tirozin de zihni açıyormuş, gamer hack 2 porsiyonda 400mg, Hardline Nox2 de 1 porsiyonda 1000mg tirozin var daha etkili olur gibi geldi ve ayrıca diğer vitaminlerle de?

Geri
Yukarı