Prey Türkçe yama

Eki Görüntüle 1251859

Prey, Epic Games'te ücretsiz olarak verildi ve bu muhteşem hikâyeye sahip olan oyunu Türkçe oynamanız için bir yerelleştirme yaması mevcut. Bunu Sosyal'le paylaşmak istedim.

Kurulum: ZIP içerisinden çıkan iki dosyayı oyunun kurulu olduğu yerde bulunan "localization" kısmına atın. Sonrasında ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Size önerim ayarlardan alt yazılar kısmını "tüm konuşmalar" yapmanız olacak.

Buradan(Google Drive) linkine ulaşabilirsiniz.
"Aman hocam virüslü müdür neyin nesidir?" diyecek olursanız da VirusTotal linkine de buradan ulaşabilirsiniz.

TRGameStudio ekibine bu güzel çalışması için teşekkür ederiz.

Başkan "English_xml_patch.pak" sorunlu, diğer yama çalışıyor alt yazılar Türkçe oluyor ama menüleri değiştiren English_xml_patch.pak yamasını klasöre atıp oyunu başlatınca masaüstüne atıyor, fırsatın varsa bakabilir misin?

Başkan "English_xml_patch.pak" sorunlu, diğer yama çalışıyor alt yazılar Türkçe oluyor ama menüleri değiştiren English_xml_patch.pak yamasını klasöre atıp oyunu başlatınca masaüstüne atıyor, fırsatın varsa bakabilir misin?
Ana konudaki yama ilk sürüm ve Mooncrash desteklemiyor. O çeviri çıktıktan sonra oyun güncelleme aldı, ondan dolayı sorunlu. Makine çeviri falan da değildir halis muhlis el çevirisidir. Gönül rahatlığı ile kullanabilir ve oyunu %100 anlayabilirsin.

Ben şöyle çözdüm oyunu yeniden indirdim Türkçe yama diye paylaşan tüm siteler yamayı aynı kaynaktan almış yamanın çalışmama nedeni yama eski versiyonda çalışıyormuş, eğer hala çözemeyen olursa olay bundan ibaret

Yeni konular

Geri
Yukarı