Prime B550M-K sıvı soğutucu montajı nasıl yapılır?

Fosfait

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 1 hafta önce ASUS'un Prime B550M k anakartını aldım fakat sıvı soğutucunun bağlantılarını nasıl kuracağımı bilmiyorum. AIO_ PUMP pin girişi yok. Yardımcı olur musunuz?

Selamlar, Ben taktım CPU fan girişine pompa nın bağlantısını yaptım. Gerisi zaten basit fanlar içinde yeterli bağlantı olmadığı için kasanın içindeki diğer fanları da bağlayabilmek için bundan aldım. Sıkıntısız bir şekilde çalışıyor.

@Fosfait hangi sıvı soğutma modelini aldığını söyleyebilir misiniz?

Power Boost Powerboost Deep 240 Argb Fanlı 240mm (lga1700/am4/am5) Uyumlu Sıvı Soğutma PB-LCS-PI240 bu modeli aldım içinde am4 destekliyor diyor ama bilgisayarcı takamadı bana asus b550m-k destekleyen bi sıvı soğutucu önerirmisiniz.

@zeki1981 merhaba bende ASUS Prime B550K-M anakart var buna uygun bir sıvı soğutucu modeli önerebilir misiniz?

Son düzenleme:
@Fosfait hangi sıvı soğutma modelini aldığını söyleyebilir misiniz?

Power Boost Power Boost Deep 240 ARGB fanlı 240mm (lga1700/am4/am5) uyumlu sıvı soğutma pb-LCS-PI240 bu modeli aldım içinde AM4 destekliyor diyor ama bilgisayarcı takamadı bana ASUS B550M-K destekleyen bir sıvı soğutucu önerir misiniz?

@zeki1981 merhaba bende ASUS Prime B550K-M anakart var buna uygun bir sıvı soğutucu modeli önerebilir misiniz?

Hocam sıvı soğutucu bütçe ve kullandoığınız kasaya göre belirlenir.
Anakarta her sıvı soğutucu olur.

Geri
Yukarı