PRIME-DUAL6700XT sistem mantıklı mı?

Merhaba arkadaşlar ortalama 20k bütçem var bu sistemi aşağıdaki gibi özelleştirip almayı düşünüyorum sizce mantıklı mı?

Özelleştirme:

İşlemci: 13400F.
Anakart. TUF b660.
SSD: Kingston 1TB.
Kasa: TUF GT301.
PSU: TUF 650.

Ben aldım hocam 13400F 650W 1TB B660M k özelleştirip, gayet memnunum, Full mesh olandan alın tavsiyem.

performans olarak nasıl hocam memnun
gayet memnunum aşırı oyun oynayan biri değilim ancak birkaç oyunla denedim gayet iyi performans aldım, ısı değerleri gayet güzel Asus AP201 model kasa gerçekten çok başarılı hava alış verişinde, şu anlık gayet memnunum 4 gün oldu benim de elime ulaşalı, 12400f de idare eder ancak biraz daha verip 13400f almanızı tavsiye ederim uzun süre götürür 6700xt ile, dilerseniz 1 kasa fanı alın özelleştirmeden iş yapar, fazlasına henüz gerek duymadım, kesinlikle en az 650w psu alın

gayet memnunum aşırı oyun oynayan biri değilim ancak birkaç oyunla denedim gayet iyi performans aldım, ısı değerleri gayet güzel Asus AP201 model kasa gerçekten çok başarılı hava alış verişinde, şu anlık gayet memnunum 4 gün oldu benim de elime ulaşalı, 12400f de idare eder ancak biraz daha verip 13400f almanızı tavsiye ederim uzun süre götürür 6700xt ile, dilerseniz 1 kasa fanı alın özelleştirmeden iş yapar, fazlasına henüz gerek duymadım, kesinlikle en az 650w psu alın
sağolun hocam hayırlı olsun bende aynı özellikleri bende değiştirip alacağım fakat kasayı değiştirip tuf gt301 yapmayı düşünüyorum hayırlı olsun tekrardan hocam

Sağ olun hocam hayırlı olsun bende aynı özellikleri bende değiştirip alacağım fakat kasayı değiştirip TUF GT301 yapmayı düşünüyorum hayırlı olsun tekrardan hocam.

Sağ olun hocam size de, TUF GT301 iyi bir prestije sahip değil diye biliyorum yerinizde olsam AP201 derim ancak mATX olması kararı size bırakmış. Ben herhangi bir sorun görmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı