ULTIMA-DUAL6700XT / R5 5500 - RX 6700 XT'li sistem alınır mı?

Hocam stokta yok gözüküyor maalesef sizde bakar mısınız? (Sizin attığınız Sistem)

Hocam arkadaş bakmış şimdi stok yok diyor bitmiş herhalde.

Hocam linke tıklayıp ozellestire tıklayın orada öyle gözüküyor sepete zaten eklenmiyor

Tamamdır siz atın. Ben yardımcı olmaya çalışırım.

Vento VG10F 650W 80+ PSU Temperli Cam 4x120mm ATX Kasa seçeneği seçilirse benim attığım sisteme nazaran hangisi daha iyidir? Sizce hocam?

@Hüsnü Ayaz hocam son yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ediyorum vakit ayırdığınız icin

Son düzenleme:
Hocam stokta yok gözüküyor maalesef sizde bakar mısınız? (sizin attığınız sistem)

Hocam linke tıklayıp ozellestire tıklayın orada öyle gözüküyor sepete zaten eklenmiyor.

Vento VG10F 650W 80+ PSU temperli cam 4x120mm ATX kasa seçeneği seçilirse benim attığım sisteme nazaran hangisi daha iyidir? Sizce hocam?

@Hüsnü Ayaz hocam son yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ediyorum vakit ayırdığınız icin.

İşlemci bu sistemde, cok daha iyi ilk attığınız sisteme göre. Ekran kartıda bir tık iyi. Yani m anakart ya da ATX anakart olması sadece sıcaklık farkı yapar bence. Eğer serin bir ildeyseniz yazın klima altında oynayacaksanız m serisi almanız sorun olmaz. Bence bu son attığınız sistemi alabilirsiniz ama. Bu sistemler 2 hafta önce 21 22 k civarındaydı. 25k olmasını problem etmiyorsanız bu son attığınız sistemi alabilirsiniz?

Aynı zamanda ilk attığınız sistemde 18 bin TL civar bulunabiliyordu. Onu eklemeyi unutmuşum.

https://www.gaming.gen.tr/urun/2063...b-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar-2/ altta attığım 2 gorseldeki değişiklikler kesin yapılacak belki yapacağım şeyler RAM'leri 3600MHz ve anakarti ASUS Prime B500M-K yaparım.

Sorularım ise.
1.sorum bu sistem alınır mı? Bayağı bir araştırma sonucu bu PC'ye karar verdim.
2. sorum anakarti yukarıda belirttiğim gibi ASUS yaparsam sistem içi uyuşmazlık vs. ya da sorun falan çıkar mı kisaca bir sıkıntı olur mu?
Şimdiden teşekkür ederim ilgilenen ve yorum yapan arkadaşlardan.

B550 anakart Ryzen 5 5600 işlemci tavsiye ederim.

B550 anakart Ryzen 5 5600 işlemci tavsiye ederim.

Buna karar verdim gibi bu nasılsın hocam?

Origin Silver | Intel i5-12400F | 2 x 8 GB DDR4 | MSI RX 6750 XT 12 GB | 500 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
Vento VG10F 650W 80+ PSU Temperli Cam 4x120mm ATX Kasa eklemesi yapılacak sadece

İşlemci bu sistemde, cok daha iyi ilk attığınız sisteme göre. Ekran kartıda bir tık iyi. Yani m anakart ya da ATX anakart olması sadece sıcaklık farkı yapar bence. Eğer serin bir ildeyseniz yazın klima altında oynayacaksanız m serisi almanız sorun olmaz. Bence bu son attığınız sistemi alabilirsiniz ama. Bu sistemler 2 hafta önce 21 22 k civarındaydı. 25k olmasını problem etmiyorsanız bu son attığınız sistemi alabilirsiniz?

Aynı zamanda ilk attığınız sistemde 18 bin TL civar bulunabiliyordu. Onu eklemeyi unutmuşum.

Evet hocam onu bende anladım artık son sistemi alacağım gibi bulunduğum yerde nemli ve sıcak ama napalim alacaksam onu alacağım gibi teşekkürler hocam son olarak Sorularım var hocam size
Bu son sistem Intel'li olan bileşenleri bir sıkıntı çıkarır mi ve uyum vs. Gibi bir sorun olur mu yani kısaca sıkıntı çıkar mı PC de ve anakart çok sıkıntı yaratır mı?

Son düzenleme:
Buna karar verdim gibi bu nasılsın hocam?

Origin Silver | Intel i5-12400F | 2 x 8 GB DDR4 | MSI RX 6750 XT 12 GB | 500 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Vento VG10F 650W 80+ PSU Temperli Cam 4x120mm ATX Kasa eklemesi yapılacak sadece

Evet hocam onu bende anladım artık son sistemi alacağım gibi bulunduğum yerde nemli ve sıcak ama napalim alacaksam onu alacağım gibi teşekkürler hocam son olarak Sorularım var hocam size
Bu son sistem Intel'li olan bileşenleri bir sıkıntı çıkarır mi ve uyum vs. Gibi bir sorun olur mu yani kısaca sıkıntı çıkar mı PC de

Güzel gibi. Ama RAM'den emin değilim. 1TB SSD yapmanızı da tavsiye ederim.

Geri
Yukarı