Prime fiyatı artar mı?

Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için.
Satarken %15 komisyon kesiyor yani 200 TL'ye aldığı şeyi 300'e bile satsa eline 255 TL geçicek. %50'den fazla değer kazanması lazım o da düşük bir ihtimal.

Yani güvenebilirsen arada %25 indirimli bakiye satanlar oluyor Prime'ı 200 TL'ye hediye yoluyla atabilirler.
Hocam öneriniz için teşekkürler. Nays ile almayı düşünüyorum. 10 arkadaşı davet edince toplam 200 TL kazanılıyor ben de davet ediyorum teker teker, üstüne cashback de gelince 30-40 TL civarına gelir diye hesapladım :)

Yanlış bilmiyorsam CS:GO 2 Haziran ayı içerisinde çıkışını yapacak. Bu süreç içerisinde 75 TL'yi bulmaya çalışmanızı tavsiye ediyorum. Zam geldiğinde 275 TL'yi de muhtemelen ararsınız. Benim düşünceme göre olacak şeyi söylüyorum: Fiyatı muhtemelen 300-350 TL aralığında olacaktır.

Yanlış bilmiyorsam CS:GO 2 Haziran ayı içerisinde çıkışını yapacak. Bu süreç içerisinde 75 TL'yi bulmaya çalışmanızı tavsiye ediyorum. Zam geldiğinde 275 TL'yi de muhtemelen ararsınız. Benim düşünceme göre olacak şeyi söylüyorum: Fiyatı muhtemelen 300-350 TL aralığında olacaktır.
Hocam Steam'e 120 TL yatırdım bile. Devamını getireceğim.

ByNoGame gibi sitelerden daha ucuza seçkin alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı