Prime Gaming başka hesabı ayarlama

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şimdi sorun şöyle. Bende LoL hesabı var fakat o hesaba bağlanan Valorant hesabı banlı durumda. Başka bir hesap açtım, Valorant'ı oradan oynuyorum. Prime Gaming'e LoL hesabını bağladım. Valorant için de ıvır zıvır şeyleri varmış fakat onu banlı hesaba gönderecek gördüğüm kadarıyla. Bunu nasıl halledebilirim? İyi sosyaller.

Aklıma gelen tek fikir, LoL hediyelerini talep ettikten sonra valorantınkini talep etmeden bağlı olan hesabı değiştirmek.

Şimdi sorun şöyle. Bende LoL hesabı var fakat o hesaba bağlanan Valorant hesabı banlı durumda. Başka bir hesap açtım, Valorant'ı oradan oynuyorum. Prime Gaming'e LoL hesabını bağladım. Valorant için de ıvır zıvır şeyleri varmış fakat onu banlı hesaba gönderecek gördüğüm kadarıyla. Bunu nasıl halledebilirim? İyi Sosyaller.

Twitch üzerinden oyun Riot hesabınızı değiştirin

1678877355048.png

1678877372801.png

1678877384242.png

Her ay bununla uğraşacaksan, önce LoL hediyesini toplayıp, sonra bağlantını kesip Valorant hesabını bağlayacaksın. Her seferinde yapmaya üşenmezsen tek yol bu gibi.

Anlaşılan her ay sürekli hesap değiştireceğim gibi. Şimdi şöyle birşey soracağım. İlk hesapta LOL var, Valorant banlı durumda, 2. hesapta LOL yok Valorant var. Herhangi bir şekilde 1. hesaptaki Valorant'ın bağını bir şekilde koparıp 2. hesaptaki Valorant'ı bağlama imkanım var mı? Ya da tam tersi de olur. (1. hesaptaki LOL bağlantısını koparıp, 2. hesaptaki LOL'e bağlamak da olur.)

Anlaşılan her ay sürekli hesap değiştireceğim gibi. Şimdi şöyle birşey soracağım. İlk hesapta LOL var, Valorant banlı durumda, 2. hesapta LOL yok Valorant var. Herhangi bir şekilde 1. hesaptaki Valorant'ın bağını bir şekilde koparıp 2. hesaptaki Valorant'ı bağlama imkanım var mı? Ya da tam tersi de olur. (1. hesaptaki LOL bağlantısını koparıp, 2. hesaptaki LOL'e bağlamak da olur.)

Hayır yok.

Anlaşılan her ay sürekli hesap değiştireceğim gibi. Şimdi şöyle bir şey soracağım. İlk hesapta LoL var, Valorant banlı durumda, 2. hesapta LoL yok Valorant var. Herhangi bir şekilde 1. hesaptaki Valorant'ın bağını bir şekilde koparıp 2. hesaptaki Valorant'ı bağlama imkanım var mı? Ya da tam tersi de olur. (1. hesaptaki LoL bağlantısını koparıp, 2. hesaptaki LoL'e bağlamak da olur.)

Dediğim link.

Yeni konular

Geri
Yukarı